تلگرام

548 سفره مهربانی در مناطق محروم یزد برپا شد


گروه اجتماعی ــ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد گفت: 548 سفره مهربانی در مناطق محروم استان با مشارکت خیران و داوطلبان هلال‌احمر برپا شد و بیش از 84 هزار نفر از این سفره‌ها یهره‌مند شدند.

تبليغ

محسن حرازی‌زاده‌یزدی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد، در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، اظهار کرد: سفره‌های مهربانی داوطلبان هلال‌احمر این استان در دو بخش روستایی و شهری، نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج، زنان سرپرست خانواده یا خانواده‌های بی سرپرست و ایتام و خانواده‌های کم برخوردار مناطق محروم برپا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد گفت: 548 سفره مهربانی شامل 384 سفره شهری و 164 سفره روستایی با مشارکت داوطلبان و خیران هلال احمر در مناطق محروم استان برپا که 84 هزار و 160 نفر از این سفره‌ها بهره‌مند شدند.

وی با اعلام اینکه ارزش ریالی سفره‌ها 2 میلیارد و 192 میلیون ریال بوده است، بیان کرد: طرح سفره‌های مهربانی شبکه گسترده‌ای در تقویت مشارکت‌های مردمی و همدلی و همدردی با خانواده‌های نیازمند و مستمند است.

حرازی‌زاده افزود: جمعیت هلال‌احمر با هدف حمایت از نیازمندان آسیب‌پذیر از طریق سازماندهی و بهره‌مندی از توان اقشار و افرادی که داوطلبانه به عضویت افتخاری جمعیت درآمده‌اند، فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه 1910 نفر از داوطلبان در این طرح مشارکت داشتند تصریح کرد: این سازمان با استفاده از خدمات داوطلبانه، نیاز اقشار آسیب‌پذیر را شناسایی و برآورده می‌کند، به عبارت دیگر سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر حلقه اتصال میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ