تلگرام

مرگ 5 نفر در استخر کشاورزی شهرستان خاتم


گروه اجتماعی ــ رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خاتم از حادثه‌ای تلخ و مرگ 5 نفر در استخر کشاورزی گلستان هرات این شهرستان خبر داد.

تبليغ

به‌ گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، مجتبی عشایری، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم اظهار کرد: در طی تماس تلفنی با هلال احمر مبنی بر غرق شدن چندین نفر در یک استخر نیروهای هلال احمر در صحنه حادثه حضور پیدا می‌کنند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت: ظهر روز گذشته، یک پسر بچه ٩ساله و دختر بچه ۱۰ ساله جهت شنا وارد استخر کشاورزی در شهرستان خاتم شده اما دچار حادثه می‌شوند و در ادامه ٣ نفر اعضای خانواده برای نجات دو کودک اقدام می‌کنند ولی متاسفانه این سه نفر هم در استخر غرق می‌شوند.

وی با اعلام اینکه استخر کشاورزی پلیمری گلستان در پنج کیلومتری هرات که فاقد ایمنی و فنس و دارای عمق ۴ متر بوده است عنوان کرد: سه نفر توسط نیروهای هلال احمر از استخر بیرون کشیده می‌شوند و احیا قلبی ریوی بر روی آنها انجام که متاسفانه جان خود را از دست می‌دهند.

عشایری علت حادثه را عدم مهارت در شنا و عمق استخر و ایمن نبودن استخر بیان کرد و گفت: دیگر عوامل امدادی اورژانس نیز در صحنه حادثه حضور داشتند که سه نفر پس از اعزام به بیمارستان فوت می‌کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: هموطنان گرامی در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز هرگونه مشکل می‌تواند با شماره سه رقمی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ