تلگرام

مسئولان سیل‌زدگان را فراموش نکنند


گروه سیاست و اقتصاد ــ آیت‌الله سبحانی، از مراجع تقلید با تأکید بر اینکه باید اتاق فکری برای تدبیر سیلاب در هلال احمر کشور تشکیل شود، گفت: مسئولان نباید با بازگشت آرامش به استان‌های درگیر سیلاب، بحران‌های اخیر را فراموش کنند.

تبليغ
به گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله جعفر سبحانی، از مراجع تقلید، شب گذشته، 21 خردادماه در دیدار رئیس جمعیت هلال‌ احمر کشور که در دفتر ایشان برگزار شد، با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار کرد: نجات یک فرد برابر با نجات کل مردم است که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت فعالیت جمعیت هلال احمر و دستگاه‌های امدادی است.
ایشان با اشاره به اهمیت بارش رحمت الهی افزود: برای استفاده از مزیت‌های باران باید دوراندیشی و تدبیر جدی وجود داشته باشد، بارش‌های اخیر به خاطر سلسله غفلت‌های ایجاد شده با معضل همراه شد.
این مرجع تقلید با بیان اینکه نزول رحمت الهی همواره با رحمت و برکت همراه بوده است، تصریح کرد: آثار منفی باران به دلیل مشکلاتی بوده که از جانب ما برخاسته است.
رئیس مؤسسه امام صادق(ع) با تأکید بر اینکه باید اتاق فکری برای تدبیر سیلاب در هلال احمر کشور تشکیل شود، ادامه داد: مسئولان نباید با بازگشت آرامش به استان‌های درگیر سیلاب، بحران‌های اخیر را فراموش کنند.
آیت‌الله سبحانی اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید که اگر مردم و جامعه پاکدامن باشند نعمت‌های الهی به صورت باران از آسمان فرود می‌آید.
انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ