تلگرام

امام جمعه مرودشت خبرنگار افتخاری ایکنا شد


گروه اجتماعی ــ طی مراسمی با حضور رئیس جهاددانشگاهی فارس کارت خبرنگار افتخاری خبرگزاری ایکنا به امام جمعه مرودشت اهدا شد.

تبليغ

به گزارش ایکنا از فارس، مظاهر بابایی، رئیس جهاددانشگاهی فارس همراه با جواد جوکار، معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی و زهرا عسکری، سردبیر خبرگزاری ایکنا شعبه فارس و علیرضا بشیری، مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس امروز، 22 خردادماه با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی آقایی، امام جمعه شهرستان مرودشت دیدار و گفت‌وگو کرد.
این دیدار به منظور معرفی فعالیت‌های تنها رسانه قرآنی استان فارس و اهدای کارت خبرنگاری خبرگزاری ایکنا به امام جمعه مرودشت انجام شد.
در این دیدار بابایی به تشریحی از فعالیت‌های ایکنا و جهاددانشگاهی پرداخت و تأکید کرد که فعالیت‌های ایکنا افتخاری برای جهاددانشگاهی است.
وی خواستار همکاری امام جمعه مرودشت از فعالیت‌های جهاددانشگاهی و خبرگزاری ایکنا در این شهرستان شد تا فعالیت‌های قرانی و مذهبی مرودشت به خوبی در این رسانه منعکس شود.
همچنین حجت‌الاسلام آقایی نیز از این درخواست بسیار استقبال کرد و بر لزوم حمایت از خبرگزاری ایکنا تأکید کرد و گفت: فعالیت‌های ایکنا افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی بوده و تقدس دارد.
در پایان این دیدار نیز کارت خبرنگار افتخاری ایکنا به حجت‌الاسلام آقایی،‌ امام جمعه مرودشت اهدا شد.
یادآور می‌شود، مرودشت یکی از بزرگترین شهرستان‌های فارس است که در 45 کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.
انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ