تلگرام

روزنامه الرای: پرسپولیس نگران شکایت برانکو است


تبليغ
روزنامه الرای قطر با اشاره به مشکل این روزهای پرسپولیس و برانکو نوشته است که باشگاه ایرانی نگران شکایت برانکو به فیفاست.

به‌ گزارش ‌ایسنا، باشگاه پرسپولیس برای تداوم حضور برانکو ایوانکوویچ در این تیم اعلام کرد که حاضر است طلب این مربی را نقدا به او پرداخت کند. روزنامه الرای قطر هم در بازتاب این موضوع نوشت: باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که حاضر است همه بدهی برانکو که ۶۷۹ هزار دلار است را نقدا پرداخت کند، چرا که به خاطر تحریم آمریکا نمی‌توانند این پول را از طریق انتقال بانکی پرداخت کنند.

این روزنامه قطری در ادامه نوشته است که باشگاه پرسپولیس از ترس این که برانکو به فیفا شکایت کند به دنبال پرداخت هر چه‌ سریع‌تر بدهی این سرمربی کروات است.


بعد از خبر تمدید قرارداد برانکو؛
روزنامه عربستانی: پرسپولیس به آرزوی الاهلی پایان داد

روزنامه الریاضیه عربستان اعلام کرد باشگاه پرسپولیس به آرزوهای تیم الاهلی پایان داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد مبلغ بدهی های این باشگاه به برانکو ایوانکوویچ تامین شده و این مربی در پرسپولیس ماندنی است.

روزنامه الریاضیه عربستان با تیتر «پرسپولیس به آرزوهای الاهلی پایان داد»، نوشت که تلاش های باشگاه الاهلی عربستان برای امضای قرارداد با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از اعلام توافق این باشگاه ایرانی با وی با ضربه محکمی روبرو شد.

این روزنامه به نقل از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد منابع مالی برانکو تامین شده و او یک سال دیگر در ایران ماندنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرده بود حتی در صورت دریافت مطالباتش از پرسپولیس جدا می شود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ