تلگرام

فراری 812 نوویتک: پهن‌تر، قوی‌تر و سریع‌تر!


نوویتک کیت تیونینگ خود برای فراری 812 سوپرفست را در ابتدای سال جاری میلادی معرفی کرده و حالا هم پکیج بدنه‌ی پهنی را برای هیولای 12 سیلندر مارانللو تدارک دیده است. این کیت که N-Largo نام گرفته همانند دیگر پروژه‌های پهن‌پیکر این تیونر بوده و باعث ارتقای بصری چشمگیر سوپر اسپورت ایتالیایی‌ها شده است. این... The post فراری 812 نوویتک: پهن‌تر، قوی‌تر...

تبليغ

نوویتک کیت تیونینگ خود برای فراری 812 سوپرفست را در ابتدای سال جاری میلادی معرفی کرده و حالا هم پکیج بدنه‌ی پهنی را برای هیولای 12 سیلندر مارانللو تدارک دیده است. این کیت که N-Largo نام گرفته همانند دیگر پروژه‌های پهن‌پیکر این تیونر بوده و باعث ارتقای بصری چشمگیر سوپر اسپورت ایتالیایی‌ها شده است. این خودرو هم‌اکنون در عقب و به لطف نصب بچه گلگیرها روی بدنه 14 سانتی‌متر پهن‌تر شده است.


گلگیرهای استاندارد خودرو در بخش جلو جای خود را به نمونه‌هایی پهن‌تر داده‌اند و پهنای خودرو در جلو هم 7 سانتی‌متر افزایش یافته است. این پانل‌های بدنه‌ی سفارشی را می‌توان از جنس فیبر کربن خالص با پوشش براق یا مات سفارش داد. شایان ذکر است عملکرد آئرودینامیکی 812 سوپرفست هم بهبود یافته زیرا جریان هوا به‌صورت بهینه از گلگیرها عبور می‌کند.


درست به هر جای بدنه که نگاه کنید مورد تغییر کرده‌ای را خواهد دید. یک بال چشمگیر در عقب نصب شده و اسپویلری نیز روی سقف خودنمایی می‌کند. در نمای جلو هم کاپوتی بازنگری شده با ورودی‌های هوای جدید و سپری متمایز دیده می‌شوند. جدای از پهن‌تر شدن بدنه، نوویتک همچنین از شر رینگ‌های استاندارد خلاص شده و از نمونه‌های 21 اینچی در جلو و 22 اینچی در عقب استفاده کرده است.


تکمیل کننده‌ی اصلاحات بصری این خودروی خاص نصب فنرهای سیستم تعلیق جدید است که ارتفاع کوپه‌ی فراری را 35 میلی‌متر به زمین نزدیک‌تر کرده است. همچنین سیستم لیفت هیدرولیکی در نظر گرفته شده می‌تواند ارتفاع 812 سوپرفست را تا 40 میلی‌متر بالاتر ببرد. سیستم اگزوز با چهار خروجی نیز باعث ایجاد صدای گیراتر و بهبود جریان گازهای خروجی شده و باعث می‌شوند پیشرانه‌ی 12 سیلندر این سوپر اسپورت طنین فوق‌العاده‌ای داشته باشد.


نوویتک روی پیشرانه هم کار کرده و قدرت 789 اسبی مدل استاندارد را به 829 اسب بخار رسانده است. شاید افزایش 40 واحدی قدرت پیشرانه به چشم نیاید اما به یاد داشته باشید که این پیشرانه به‌صورت طبیعی نفس می‌کشد و استخراج قدرت بیشتر از چنین پیشرانه‌هایی سخت‌تر خواهد بود. گشتاور نیز از 718 به 751 نیوتون متر رسیده است.


به این ترتیب 812 سوپرفست نوویتک شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 2.8 ثانیه‌ای دارد که یک‌دهم ثانیه سریع‌تر از نمونه استاندارد است. حداکثر سرعت خودرو هم 345 کیلومتر در ساعت است که کمی فراتر از رکورد اعلامی توسط سازنده می‌باشد.


از نظر سفارشی کردن کابین هم هیچ محدودیتی وجود نداشته و این تیونر طیف گسترده‌ای از ترکیب‌های چرم و آلکانترا را ارائه می‌کند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ