روش های ساخت کاردستی گوسفند با ایده های کودکانه جالب


گوسفند از جمله حیوانات بامزه و دوست داشتنی می باشد، که اغلب کودکان علاقه خاصی به این حیوان دارند. به همین خاطر در ادامه این بخش، نحوه ساخت کاردستی گوسفند با مدل های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، که با الگو برداری از هر یک از این مدل ها می توانید، گوسفندی زیبا و بامزه بسازید و به کودک دلبند خود هدیه بدهید. ساخت کاردستی گوسفند به...

گوسفند از جمله حیوانات بامزه و دوست داشتنی می باشد، که اغلب کودکان علاقه خاصی به این حیوان دارند. به همین خاطر در ادامه این بخش، نحوه ساخت کاردستی گوسفند با مدل های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، که با الگو برداری از هر یک از این مدل ها می توانید، گوسفندی زیبا و بامزه بسازید و به کودک دلبند خود هدیه بدهید.

ساخت کاردستی گوسفند به شیوه ساده و کودکانه

یکی از شیوه های ساده برای ساخت کاردستی کودکانه استفاده از وسایل ساده ای است که به راحتی می توانید، آن ها را تهیه نمایید و برای ساخت کاردستی موش، کاردستی زرافه و دیگر حیوانات نظیر گوسفند و گاو مورد استفاده قرار دهید.

پنبه و مقوا و چسب مایع، چشم عروسکی و ماژیک قرمز از جمله وسایل ساده ای است که برای ساخت کاردستی گوسفند می توان از آن ها استفاده کرد. بنابراین برای ساخت گوسفند پنبه ای ابتدا باید بر روی مقوا الگو بدن، سر و پاهای گوسفند را روی مقوا پیاده کنید.

بعد از این که اعضای بدن گوسفند را روی مقوا برش زدید، مقداری پنبه را به عنوان پشم گوسفند و به صورت توپک های کوچک آماده نمایید.

سپس با کمک چسب پاهای گوسفند را مطابق تصویر به بدن گوسفند متصل کنید.

توپک های پنبه ای تهیه شده را نیز به بدن گوسفند بچسبانید.

در نهایت، باید ابتدا چشم های عروسکی را روی صورت کله گوسفند بچسپانید و با استفاده از ماژیک قرمز دهان گوسفند را نقاشی کنید، تا کاردستی گوسفند شما شکل فانتزی داشته باشد. سپس سر گوسفند را به وسیله چسب به بدن گوسفند بچسبانید.

برای ساخت کاردستی کودکانه گوسفند می توان از وسایل دیگری همچون کاموا، نمد، رول دستمال کاغذی و بشقاب یکبار مصرف استفاده کرد و به سادگی این گوسفندهای بامزه و دوست داشتنی را برای کودکان ساخت.

گوسفند نمدی زیبا برای کودکان

گوسفند ساده نمدی

ساخت گوسفند بامزه با استفاده از نمد

عروسک نمدی بامزه و زیبا به شکل گوسفند

ساخت گوسفند با کاموا

ساخت گوسفند فانتزی و زیبا نمدی

کاردستی کودکانه زیبا به شکل بره

ساخت کاردستی با ظروف یک بار مصرف

ساخت کاردستی با پنبه

کاردستی حیوانات با استفاده از پنبه و کاغذ

کاردستی رول دستمال کاغذی به شکل گوسفند

ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان با این بخش، امیدواریم از انواع روش های ساخت گوسفند کودکانه ارائه شده در این مطلب راضی بوده باشید. همچنین در صورت تمایل می توانید با مراجعه به مطالب قبلی آرگا، با آموزش ساخت انواع کاردستی برای کودکان آشنا شوید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ