تلگرام

خداحافظی خسرو حیدری به همراه دوستان + عکس


شفقنا – مدافع راست استقلال امروز به همراه دخترش در رختکن این تیم حاضر شد. به گزارش شفقنا ورزشی ، خسرو حیدری بعد از سال ها حضور در فوتبال امشب در پایان بازی با سپیدرود از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. نکته جالب اینکه خسرو حیدری امشب با دخترش در رختکن استقلال حاضر شد تا به این شکل آخرین شب […]

تبليغ

شفقنا – مدافع راست استقلال امروز به همراه دخترش در رختکن این تیم حاضر شد.

به گزارش شفقنا ورزشی ، خسرو حیدری بعد از سال ها حضور در فوتبال امشب در پایان بازی با سپیدرود از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

نکته جالب اینکه خسرو حیدری امشب با دخترش در رختکن استقلال حاضر شد تا به این شکل آخرین شب خود به عنوان بازیکن را در استادیوم آزادی تجربه کند.

هواداران استقلال هنگامی که بازیکنان در حال گرم کردن بدن های خود هستند به شدت خسرو حیدری را تشویق می کنند.

کاپیتان استقلالی ها در ۳۵ سالگی و قبل از دیدار با سپیدرود از مسابقات خداحافظی کرد.

مراسم خداحافظی خسرو حیدری قبل از شروع مسابقه دیدار استقلال و سپیدرود رشت برگزار شد.حیدری به همراه فرهاد مجیدی و روشنا دختر خود در زمین چمن حاضر شد و با تشویق هواداران به سمت سکوهای ورزشگاه آزادی رفت. نزدیک به ۱۰ هزار هوادار حاضر در ورزشگاه آزادی به شدت حیدری را تشویق کردند تا حیدری به این شکل از دنیای بازیگری خداحافظی کند.

در ادامه بازیکنان دو تیم برای حیدری تونل افتخار ایجاد کردند و خسرو حیدری با عبور از این تونل افتخار مراسم خداحافظی خود را پیش از شروع مسابقه تکمیل کرد.

آخرین نقش آفرینی حیدری قبل از شروع مسابقه به حضور او در عکس تیمی آبی ها باز می گردد؛ حیدری در ادامه احتمالا برای دقایقی به میدان خواهد رفت تا امروز و با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند.

خبرهای داغ دیگر:

خداحافظی خسرو حیدری از استقلال + ویدئو

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ