اینستاگرام

دیدار سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با وزیر ورزش و جوانان


سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجید رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور در دفتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد و به شرح کوتاهی از عملکرد سازمان ورزش در حوزه ورزش همگانی و تفریحات ورزشی پرداخت.

وی با اشاره به نگاه مثبت حناچی،‌ شهردار تهران به موضوع ورزش، به برپایی ایستگاه‌های تندرستی در بوستان‌ها، خدمات‌رسانی در مجموعه‌های ورزشی متعلق به شهرداری، برگزاری مسابقات محلات و جشنواره‌های تفریحی - ورزشی اشاره کرد و آن را زمینه‌ساز ترویج سلامتی و نشاط در میان شهروندان دانست.

رباطی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گزارشی از اقدامات سازمان ورزش در برگزاری فعالیت‌های تفریحی ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان تحت عنوان جشن رمضان ارائه کرد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری در پایان آمادگی کامل این سازمان را برای همکاری با وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش همگانی اعلام کرد.

در ادامه این نشست سلطانی‌فر ضمن خوش‌آمدگویی به سرپرست سازمان ورزش با تأکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی از رباطی دعوت کرد در نشست ماهیانه رؤسای فدراسیون‌های ورزشی حضور یابد.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ