اینستاگرام

این رنو 5 از بی ام و 850i گران تر است


رنو 5 توربو یکی از کمیاب ترین و خاص ترین خودروهای هاچ بک اسپرت موجود در بازار است و همین باعث شده قیمت آن در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته باشد. در حال حاضر حراجی RM ساتبی یک مدل 1980 از نوع سری 1 این خودرو را برای فروش گذاشته است و پیش بینی می...

تبليغ
رنو 5 توربو یکی از کمیاب ترین و خاص ترین خودروهای هاچ بک اسپرت موجود در بازار است و همین باعث شده قیمت آن در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته باشد. در حال حاضر حراجی RM ساتبی یک مدل 1980 از نوع سری 1 این خودرو را برای فروش گذاشته است و پیش بینی می شکند که بین 111 تا 145 هزار دلار به فروش برود. با چنین پولی به راحتی می شود یک بی ام و 850i کوپه ی صفر کیلومتر خرید.

رنو 5 توربو
این رنو پنج آبی رنگ که تودوزی آبی رنگ نیز دارد در شرایط بسیار خوبی نگهداری شده است و کارکرد آن نیز تنها 84 هزار کیلومتر است و بیشتر عمر خود را در مالکیت یک خانواده ی فرانسوی بوده و در عمر خود تنها 3 مالک داشته است.

رنو 5 توربو
از رنو 5 توربو سری 1 کمتر از 600 دستگاه در جهان وجود دارد. این خودرو به موتور 1.4 لیتری توربو مجهز است که می تواند 160 اسب بخار قدرت تولید کند و به چرخ های عقبی انتقال دهد. سیستم تعلیق سری 1 تقویت شده است و کیت بدنه و چرخ های متفاوتی هم دارد. زمانی که این خودرو در نمایشگاه خودروی بروکسل در سال 1980 رونمایی شد قوی ترین خودروی فرانسوی ها تا آن زمان بود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ