قیمت و مشخصات هیوندای الانترا 2020


هیوندای الانترا اخیراً یک فیس لیفت وسیع و گسترده را تجربه کرده و حالا مشخصات و قیمت آن منتشر شده است. بزرگ‌ترین تغییر این خودرو اضافه شدن گیربکس جدید متغیر و هوشمند است که جایگزین گیربکس‌های 6 سرعته دستی و اتوماتیک قبلی بکار رفته در مدل‌های مجهز به پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری شده است.... The post قیمت و مشخصات هیوندای الانترا 2020 appeared first...

تبليغ

هیوندای الانترا اخیراً یک فیس لیفت وسیع و گسترده را تجربه کرده و حالا مشخصات و قیمت آن منتشر شده است.


بزرگ‌ترین تغییر این خودرو اضافه شدن گیربکس جدید متغیر و هوشمند است که جایگزین گیربکس‌های 6 سرعته دستی و اتوماتیک قبلی بکار رفته در مدل‌های مجهز به پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری شده است.


اگرچه کنار گذاشته شدن گیربکس دستی در این روزگار خبر خوشی نیست اما گیربکس جدید این خودرو باعث کاهش مصرف سوخت الانترا می‌شود.


الانترا 2020 جدای از گیربکس دارای تجهیزات استاندارد بیشتری همچون سیستم تهویه مطبوع خودکار و دو ناحیه‌ای، صفحه‌نمایش 3.5 اینچی بین پشت آمپرها و چندین سیستم ایمنی جدید می‌باشد. از جمله‌ی این سیستم‌های ایمنی می‌توان به دستیار پیشگیری از برخورد جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار توجه راننده اشاره کرد.


زیر کاپوت الانترا سه پیشرانه را می‌توان انتخاب کرد. پیشرانه‌ی 2 لیتری یاد شده قدرت 147 اسبی داشته درحالی‌که مدل الانترا اکو از پیشرانه‌ی 4 سیلندر 1.4 لیتری توربوی 128 اسبی سود می‌برد. این نسخه از سیستم استارت/استاپ جدیدی بهره‌مند است.


یک‌بار دیگر شاهد بازگشت الانترا اسپورت به این خانواده هستیم که البته گیربکس دستی خود را از دست داده است. پیشرانه‌ی 4 سیلندر 1.6 لیتری توربوی این خودرو که قدرت 201 اسبی دارد هم‌اکنون با گیربکس 7 سرعته دوکلاچه همکاری می‌کند.


هیوندای الانترا 2020 تا چند وقت دیگر روانه‌ی بازار خواهد شد و قیمت پایه‌ی 18950 دلاری آن 1750 دلار بیشتر از قبل خواهد بود. این افزایش قیمت اگرچه زیاد به نظر می‌رسد اما زمانی که گیربکس جدید خودرو را در نظر بگیرید در واقع این اختلاف قیمت به 750 دلار کاهش خواهد یافت.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ