ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی در فصل تابستان در اردبیل


مدیر شرکت نفت منطقه اردبیل گفت : ذخیره سازی فرآورده های نفتی فصل برداشت کشاورزان و مسافران تابستانی استان در انبارهای نفت منطقه با جدیت و تلاش کارکنان منطقه اردبیل صورت گرفته است.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سید حجت مدنی در بازدید از انبار نفت شهید بهفر گفت : با همت و تلاش کارکنان و رانند گان نفتکش ذخیره سازی سوخت مورد نیاز کشاورزان استان در فصل برداشت و مسافران تابستانی با پیش بینی های صورت گرفته طبق برنامه اقدام شده است.

وی ضمن بررسی میزان ارسال فرآورده های نفتی توسط نفتکشها و دریافت از طریق خط لوله با کارکنان و رانندگان نفتکش این انبار دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک با رانندگان نفتکش صحبت نموده و به مشکلات این عزیزان رسیدگی و دستورات لازم را جهت رفع آنها طبق دستور العملهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صادر نمود .

مدنی با اشاره به اینکه استان اردبیل یکی از استان های دارای جاذبه های توریستی و گردشگری کشور می باشد بیان کرد: بنا بر همین امر در ماههای برداشت محصول مقدار مصرف نفتگاز در دشت مغان تقریبا نزدیک به سه برابر مصرف ماههای عادی است و مقدار مصرف بنزین موتور در طول تابستان در منطقه اردبیل در روز۳۰ درصد بیشتر از سایر روزهای سال می شود.

وی افزود: شرکت نفت منطقه اردبیل با آمادگی کامل در خدمت هم استانی های عزیز میباشد و قلب تپده استان، انبار نفت شهید بهفر با جدیت و بدون هیچ مشکلی همچون سنوات گذشته این امر خطیر را به مرحله اجرا می گذارد .

دشت مغان قطب کشاورزی کشور و منطقه اردبیل شامل سه شهرستان پارس آباد، بیله سوار و گرمی می باشد.

دشت مغان به قطب کشاورزی منطقه و کشور شهرت یافته و سالانه بیش از یک و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی و دامی به دست مردمانی توانمند و ماهر در کشاورزی و دامپروری استحصال می شود.

46

کد خبر 1260660


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ