تلگرام

یاسوج میزبان بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز است


یاسوج- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز این استان 22 خردادماه 1398 در شهر یاسوج مرکز استان برگزار می شود.

تبليغ

پیروز کرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رویکردهای مهم این جشنواره شامل تجلیل از خیران، گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در مدرسه سازی و شناسایی، هدایت و جذب خیران جدید در امر مدرسه سازی است.
وی افزود: علاوه بر مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد جمعی از خیران بومی و غیربومی نیز در این جشنواره یک روزه حضور می یابند.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یک هزار و 500 کلاس درس در 20 جشنواره گذشته به همت خیران مدرسه ساز بومی و غیربومی در این استان ساخته و افتتاح شده است.
کرمی عنوان کرد: هم اینک 58 طرح در قالب 282 کلاس درس، با زیربنای 29 هزار و 526 مترمربع و اعتباری افزون بر 310 میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.
وی ابراز داشت: انتظار می‌ رود که دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره تعامل و همکاری لازم را با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان انجام دهند.
کهگیلویه و بویراحمد حدود سه هزار مدرسه دارد.
7535/3239تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ