فیات 500 استار و راک استار 2019 معرفی شد


کمپانی فیات نسخه 500 استار و راک استار 2019 را معرفی کرد. در طی 12 سال گذشته فیات نسخه‌های خاصی از خودروی 500 را رونمایی کرده و در حال حاضر نیز دو نسخه پرچم دار از این خودرو را به نام استار و راک استار معرفی کرده است.  

تبليغ
کمپانی فیات نسخه ۵۰۰ استار و راک استار ۲۰۱۹ را معرفی کرد.

در طی ۱۲ سال گذشته فیات نسخه‌های خاصی از خودروی ۵۰۰ را رونمایی کرده و در حال حاضر نیز دو نسخه پرچم دار از این خودرو را به نام استار و راک استار معرفی کرده است.

فیات از نسخه ۵۰۰ استار به عنوان یک خودروی ظریف برای قشر جوان یاد کرده و قیمتی ۱۵,۳۹۵ پوندی برای این خودرو در بریتانیا در نظر گرفته است. از ویژگی ظاهری نسخه ۵۰۰ استار می توان به رنگ بدنه جدید به نام Pink power و رینگ های۱۶ اینچی آلیاژی اشاره کرد.

از تغییرات اعمال شده در داخل کابین این خودرو می توان به پوشش دو رنگ کابین، نشان ۵۰۰ و دو تریم جدید داشبورد اشاره کرد. فیات ۵۰۰ استار به صورت استاندارد به امکاناتی همچون سقف شیشه‌ای، صفحه‌نمایش ۷ اینچی به همراه سیستم ناوبری، اپل کارپلی و اندروید اتو، سیستم تشخیص صدا و فرمان چندکاره مجهز شده است.

فیات ۵۰۰ استار به‌ صورت هاچبک و کانورتیبل در دسترس بوده و با پیشرانه‌ ۱.۲ لیتری ۶۹ اسب بخاری به همراه گیربکس دستی یا اتوماتیک عرضه می شود. همچنین این خودرو با پیشرانه‌ ۰.۹ لیتری ۸۵ اسب بخاری توئین ایر و به همراه گیربکس ۶ سرعته دستی قابل سفارش است.

نسخه ۵۰۰ راک استار برای کسانی که طرفدار خودروهای اسپرت هستند با قیمتی معادل با ۱۵۵۶۵ پوند عرضه می شود. از امکانات ظاهری این خودرو می توان به رنگ جدید سبز پورتوفینو به همراه رینگ‌های ۱۶ اینچی آلیاژی و سپرها و رکاب‌های جانبی مدل اسپرت اشاره کرد.

از ویژگی‌های داخلی این خودرو می توان به پوشش کابین جدید، داشبورد دو رنگ، سقف شیشه‌ای و نمایشگر ۷ اینچی به همراه سیستم ناوبری اشاره کرد.

این خودرو مانند ۵۰۰ استار به همراه دو فرم بدنه و با همان پیشرانه‌ها عرضه می شود ولی تنها تفاوت آن ها پیشرانه‌ی توئین ایر به همراه گیربکس ۵ سرعته دستی در نسخه‌ی راک استار است.

از امکانات داخل کابین این خودرو می توان به سیستم اطلاعاتی Uconnect و اپل کارپلی و اندروید اتو اشاره کرد. به عنوان بخشی از جشن ۱۲۰ سالگی فیات، مشتریان با خرید این خودرو به ۶ ماه اشتراک رایگان موسیقی اپل بهره‌مند می شوند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ