اینستاگرام

هنرهای دینی جنوب کرمان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به نمایش گذاشته شده است


حسین اسحاقی، گفت: غرفه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با نمایش آثار هنرمندان بومی با موضوع قرآن و عترت در نمایشگاه بین المللی قرآن راه اندازی شده است.

تبليغ

«حسین اسحاقی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، گفت: غرفه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با نمایش آثار هنرمندان بومی با موضوع قرآن و عترت در نمایشگاه بین المللی قرآن راه اندازی شده است.
حسین اسحاقی، افزود: غرقه قرآن و عترت جنوب کرمان در بخش استان‌ها دایر است و با ارائه آثار هنری همچون نقاشی، تذهیب، چوب، مس و پوستر برنامه های شاخص قرآن و عترت به معرفی توانمندی های و فعالیت های فرهنگی قرآنی جنوب کرمان می پردازد.
حسین اسحاقی بیان داشت: براساس برنامه از قبل تدوین شده، یک اجرای تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت توسط هنرمندان شاخص تئاتر جنوب کرمان به اجرا در می آید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، ابراز داشت: نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بیست و یکم اردیبهشت تا سوم خرداد سال جاری در مصلی تهران دایر است و مردم شریف جنوب کرمان می توانند با مراجعه به غرفه جنوب کرمان در بخش استان ها، آثار از فرهنگی و هنری جنوب و فعالیت های قرآنی بازدید کنند.

پایان پیام/586


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ