اینستاگرام

طراحی روی برگ‌های خشک


امید اسدی، هنرمند 35 ساله ایرانی و ساکن آمریکاست که هنر خود را با ایجاد طرح بر روی برگ lrm;های خشک درختان به نمایش گذاشته است. وی تنها با استفاده از یک کارد و یک سوزن بلند، زندگی را دوباره به برگ های خشک ریخته می بخشد.

تبليغ

امید اسدی، هنرمند 35 ساله ایرانی و ساکن آمریکاست که هنر خود را با ایجاد طرح بر روی برگ‎های خشک درختان به نمایش گذاشته است. وی تنها با استفاده از یک کارد و یک سوزن بلند، زندگی را دوباره به برگ‌های خشک ریخته می‌بخشد.

تور تبریز

درباره هنر امید اسدی بدانید

چاقوی کوچک جراحی، ذره‌بین و سوزن همه ابزار این هنرمند برای خلق آثار منحصر به فرد است. او تصویر چهره مشاهیر، حیوانات و برخی اشکال ذهنی را بر برگ‌های خشک نقش می‌زند و در زمینه هنر خود بی‌مانند است.

امید اسدی می‌گوید: هنر برای من مانند پنجره‌ای برای نظاره جهان به شکلی دیگر است. تعجب می‌کنم که هیچکس به این برگ‌های زیبا توجهی ندارد، به همین دلیل تصمیم گرفتم با استفاده از این برگ‌ها و اجرای طرح‌های هنری زندگی را بار دیگر به این برگ‌ها بازگردانم.

امتیاز آثار امید اسدی

امید اسدی برگ‌‌ها را از کف خیابان جمع و هنر خود را روی آن پیاده کرده است. هنر او بسیار مورد توجه قرار گرفت. آثار او در مسابقه «میلانو» جزو 30 مجموعه برتر هنرمندان قرار گرفت. هم‌چنین آثارش در سال 2013 نیز در جشنواره «چارلتون» دوبار به نمایش گذاشته شد.

تور تهرانگردی1398/02/26 | کد مطلب: 3040
حامد احمدی

کارشناس ادبیات، کارشناس ارشد گردشگری، علاقمند به سفر و طبیعت


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


به اشتراک بگذارید:

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ