تلگرام

برنامه ریزی و آینده نگری در زمینه عرضه کالاها ضروری است


قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت:وجود برنامه ریزی و آینده نگری در زمینه عرضه محصولات و کالاها در جامعه غیرقابل انکار است و باید مورد توجه ویژه مدیران دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد.

تبليغ

به گزارش ایرنا محمد قاسمی روز چهارشنبه در اولین جلسه کمیته نظارت بر فرآیند عرضه و توزیع مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی در سال جاری ویژه ماه مبارک رمضان که در سالن جلسات دادسرای قزوین برگزار شد، ضمن اشاره به لزوم برنامه ریزی در زمینه تولید، تهیه و توزیع کالاهای اساسی گفت: این اقلام با ارز دولتی تهیه می شود اما در مرحله توزیع به شکلی که مورد انتظار و هدف است در دسترس مصرف کننده قرار نمی گیرد که نتیجه این امر بروز نارضایتی عمومی خواهد بود.
وی افزود: چنانچه پیش بینی برای آینده صورت گیرد از این مرحله با موفقیت عبور خواهیم کرد و باید در این راستا از تمامی ظرفیت های دستگاه های اجرایی و قضایی استان بهره گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره به اهمیت نظارت بر بازار کالاهای اساسی تصریح کرد: در شرایط فعلی نظارت بر توزیع کالا لزوما باید از مبدا صورت گیرد یعنی از بخش تولید شروع شده و تا زمان عرضه ادامه داشته باشد تا شاهد بی نظمی در توزیع اقلام و کالاهای اساسی نباشیم.
دادستان قزوین گفت: برای دستیابی هرچه بهتر به این امر باید از تمامی ظرفیت های قضایی، انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی، نظارتی و مردمی بهره بگیریم.
وی با بیان اینکه دشمن جهت دستیابی به اهداف خود معیشت مردم را هدف قرار داده است، گفت: دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام از طریق ایجاد فشار بر معیشت مردم وارد شده است که با هوشیاری آحاد جامعه و مسئولان این امر محقق نخواهد شد.
در ادامه این نشست مدیران و کارشناسان هر یک از سازمانهای متولی در خصوص تهیه و توزیع اقلام اساسی عمومی در جامعه، به تشریح عملکرد و نحوه تهیه، توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی از جمله شکر، قند و مرغ و ... پرداخته و میزان تقاضای جامعه را ناشی از وجود جو روانی موجود میان اقشار مختلف مردم دانستند.
6101تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ