برنامه ریزی و آینده نگری در زمینه عرضه کالاها ضروری است


قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت:وجود برنامه ریزی و آینده نگری در زمینه عرضه محصولات و کالاها در جامعه غیرقابل انکار است و باید مورد توجه ویژه مدیران دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد.

تبليغ

به گزارش ایرنا محمد قاسمی روز چهارشنبه در اولین جلسه کمیته نظارت بر فرآیند عرضه و توزیع مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی در سال جاری ویژه ماه مبارک رمضان که در سالن جلسات دادسرای قزوین برگزار شد، ضمن اشاره به لزوم برنامه ریزی در زمینه تولید، تهیه و توزیع کالاهای اساسی گفت: این اقلام با ارز دولتی تهیه می شود اما در مرحله توزیع به شکلی که مورد انتظار و هدف است در دسترس مصرف کننده قرار نمی گیرد که نتیجه این امر بروز نارضایتی عمومی خواهد بود.
وی افزود: چنانچه پیش بینی برای آینده صورت گیرد از این مرحله با موفقیت عبور خواهیم کرد و باید در این راستا از تمامی ظرفیت های دستگاه های اجرایی و قضایی استان بهره گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره به اهمیت نظارت بر بازار کالاهای اساسی تصریح کرد: در شرایط فعلی نظارت بر توزیع کالا لزوما باید از مبدا صورت گیرد یعنی از بخش تولید شروع شده و تا زمان عرضه ادامه داشته باشد تا شاهد بی نظمی در توزیع اقلام و کالاهای اساسی نباشیم.
دادستان قزوین گفت: برای دستیابی هرچه بهتر به این امر باید از تمامی ظرفیت های قضایی، انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی، نظارتی و مردمی بهره بگیریم.
وی با بیان اینکه دشمن جهت دستیابی به اهداف خود معیشت مردم را هدف قرار داده است، گفت: دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام از طریق ایجاد فشار بر معیشت مردم وارد شده است که با هوشیاری آحاد جامعه و مسئولان این امر محقق نخواهد شد.
در ادامه این نشست مدیران و کارشناسان هر یک از سازمانهای متولی در خصوص تهیه و توزیع اقلام اساسی عمومی در جامعه، به تشریح عملکرد و نحوه تهیه، توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی از جمله شکر، قند و مرغ و ... پرداخته و میزان تقاضای جامعه را ناشی از وجود جو روانی موجود میان اقشار مختلف مردم دانستند.
6101تبليغ

کامنت‌ها (0)

کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ