تلگرام

دمای قم به 35 درجه می‌رسد


رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روز‌های آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 35 درجه خواهد رسید.

تبليغ

محمدرضا قاضی با اشاره به پیش بینی وضعیت آب و هوای استان طی روز‌های آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۱۷ درجه و ۳۳ درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۱۶ درجه و ۳۴ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شمالی و با حداکثر ۴۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۱۵ درجه و ۳۵ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۱۷ درجه و ۳۵ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۲ کیلومتر بر ساعت با جهت جنویس در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۱۴ درجه و منطقه جمکران با ۳۵ درجه بود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ