مهاجری: کار سختی برابر پدیده داریم


سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: کار سختی برابر پدیده خواهیم داشت، زیرا این تیم از بهترین‌های لیگ برتر است.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری آخرین دیدار تیمش در این فصل لیگ برتر گفت:اگر بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده باشند در مقابل پدیده مشهد نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: شرایط خوبی داریم و امیدوارم با استفاده از شرایط میزبانی با پیروزی از زمین خارج شویم. در مقابل پدیده بازیکن مصدوم نداریم.

مهاجری درادامه به تمجید از تیم پدیده پرداخت و گفت: فردا کار سختی داریم، زیرا پدیده مشهد از تیم‌های خوب لیگ برتر است و در صورت آمادگی بازیکنان، می‌توانیم نتیجه خوبی برابر این تیم کسب کنیم. هفته قبل نتیجه خوبی در تهران مقابل پرسپولیس گرفتیم و به همین دلیل روحیه بالایی داریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در ادامه گفت:از اهمیت این بازی خبر داریم و با تمام توان در این دیدار به میدان خواهیم رفت و امیدوارم فردا با انگیزه بالای بازیکنان و حمایت هواداران نتیجه خوبی کسب کنیم.

او همچنین در خصوص ادامه همکاری اش با تیم ماشین سازی گفت: چیزی که برای ادامه همکاری مهم است، به باشگاه ارائه کردم و امیدوارم کار را برای فصل بعد خیلی زود شروع کنیم، زیرا سال آینده سخت‌تر از امسال خواهد بود. سیاست باشگاه استفاده از بازیکنان جوان و بومی است و تا جای ممکن این برنامه را انجام می‌دهیم و در غیر این صورت به سراغ بازیکنان سایر استان‌ها می‌رویم.

مهاجری بیان کرد: ۷۰ درصد از بازیکنان برای فصل آینده قرارداد دارند. ما فردا یک بازی مهم داریم و این بازی برای لیگ برتر و فوتبال آذربایجان خیلی مهم است. بعد از اتمام این بازی، تمام سیاست‌های سال آینده را با مدیریت در میان می‌گذاریم.

وی درباره بازی با تیم سابقش پدیده نیز گفت: سال‌ها در فوتبال مشهد بودم و در ابومسلم بازی کردم و در پدیده مربی بودم، اما تمام حواسم به تیم ماشین‌سازی است تا از اعتبار فوتبال شهرمان دفاع کنم. فردا باید با تمام تمرکز مقابل تیم پدیده بازی کنیم، زیرا در فوتبال مشهد تیمی به این خوبی و هماهنگی کمتر دیده شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال ایرانتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ