انواع قوطی های فلزی، بطری های شیشه ای و پلاستیکی، جعبه های میوه، سی دی، کارتون های بی مصرف و بسیاری از موارد دیگر از وسایل دورریختنی، بی استفاده و بازیافتی می باشند، که با استفاده از آن ها می توان کاردستی ها متنوع و به درد بخور ساخت. به همین منظور در این مطلب قصد داریم، نحوه ساخت انواع کاردستی با وسایل بازیافتی را به شما عزیزان آموزش دهیم، امیدواریم به راحتی بتوانید، این کاردستی ها را به بهترین شکل بسازید.

کاردستی با وسایل بازیافتی

در این بخش، مجموعه ای جذاب و خلاقانه از انواع کاردستی با وسایل بازیافتی را گردآوری کرده ایم، که ساخت این کاردستی های زیبا و متفاوت بسیار ساده و آسان می باشد و تنها با کمی دقت می توان وسایل دورریختنی و بی مصرف را به وسایل کارآمد، اشیا تزیینی و یا کاردستی های کودکانه تبدیل نمایید. خلاقیت با بطری شیشه ای و پلاستیکی، خلاقیت با روزنامه باطله و کاغذهای بی استفاده، خلاقیت با سیمان و گچ، خلاقیت با وسایل دور ریختنی و… از جمله این موارد می باشند که انجام آنها بسیار ساده و آسان است.

خلاقیت با جعبه میوه

ساخت کاردستی با قوطی کنسرو و رب

ساخت چراغ میز تزیینی با وسایل بازیافتی

ساخت خلاقانه کاردستی با بطری نوشابه

ساخت آدم برفی با لیوان یک بار مصرف

خلاقیت با بطری شیشه ای

ساخت ساعت با سی دی

ساخت کاردستی جالب با بطری

ساخت کاردستی متفاوت با وسایل بازیافتی

کاردستی زیبا و کارآمد با وسایل بازیافتی

ساخت هفت سین با بطری

ساخت کاردستی کودکانه و جذاب با ظروف یکبار مصرف

کاردستی حیوان با وسایل دور ریختنی

کاردستی های زیبا و خلاقانه برای بچه ها

ایده جالب برای ساخت کاردستی آدم برفی

ساخت کاردستی هنرمندانه باوسایل بازیافتی

کاردستی کفش دوزک با بطری

ساخت کاردستی با کارتون های بی مصرف

کاردستی کودکانه با سی دی

کاردستی فیل و پنگوئن با قوطی فلزی

از این که با این مطلب از هنر در خانه با ما همراه شدید و نظاره گر انواع کاردستی با وسایل بازیافتی بودید، سپاسگزاریم. در صورتی که تمایل دارید با دیگر ایده ها و همچنین آموزش های متنوع و زیبا در زمینه ساختن کاردستی های متنوع و جذاب آشنا شوید، حتما به بخش کاردستی مجله هنر در خانه مراجعه نمایید.