نظام جامع آموزش مجریان انتخابات ابلاغ می شود


تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر انتخابات و دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تهیه و تکمیل نظام جامع آموزش مجریان انتخابات در حال انجام است و به زودی برای اجرا و پیگیری به استان ها ابلاغ می شود.

تبليغ

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی روز پنجشنبه در همایش معاونان سیاسی امنیتی استانداری های سراسر کشور تاکید کرد: در سال انتخابات، مهمترین وظیفه مدیریت سیاسی کشور در قالب استانداری ها و فرمانداری ها، برگزاری انتخاباتی باشکوه و موفق است.
موسوی همچنین با اشاره به اهمیت و ضرورت تسهیل فرایند رأی گیری برای مردم، به تأکید ویژه ستاد انتخابات کشور بر توزیع مناسب شعب اخذ رأی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به صدور احکام اعضا و ارکان ستاد انتخابات کشور از سوی وزیر کشور و همچنین ابلاغ تقویم زمان بندی انتخابات به استان ها، ضرورت دارد طبق قانون، معاونان سیاسی امنیتی استانداری ها که حسب قانون، رئیس ستاد انتخاباتی استان متبوع خود هستند، به سرعت مقدمات لازم برای تشکیل و فعالسازی ستادهای انتخاباتی استانی را فراهم کرده و در تشکیل هیأت های اجرایی انتخابات تسریع کنند.
دبیر ستاد انتخابات کشور افزود: تسهیل شرایط اخذ رأی برای آحاد مردم و رأی دهندگان، از وظایف اصلی مجریان انتخابات است، با توجه به اینکه طبق قانون، در روز انتخابات، سامانه جامع انتخابات قطعاً از ساعت 12 شب تعطیل و روند رأی گیری متوقف خواهد شد.
وی ادامه داد: ضرورت دارد نهایت تلاش مجریان انتخابات در استان ها، به جایابی مناسب شعب رأی گیری و فراهم آوری بهترین شرایط برای اخذ رأی معطوف شود.
سیام *9121 * 3063تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ