قطعا در طول زندگی برای مناسب های مختلف از عزیزانتان گل هدیه گرفته اید و برای ماندگاری بیشتر گل، آن ها را خشک کرده اید. اما بسیاری از گل ها بعد از خشک شدن ممکن است به تنهایی جلوه چندان زیبای نداشته باشند؛ به همین خاطر با تزیین آن ها و یا استفاده از آن ها برای تزیین شمع، زیوآلات و بدلیجات دست ساز، تابلوها، آویزها و … می توان زیبایی آن ها را دو چندان کرد. به همین منظور برای علاقمندان به هنر گل آرایی در این بخش از هنر در خانه، نحوه تزیین گل خشک شده با ایده های خلاقانه و زیبا را ارائه می نماییم. امیدواریم تا پایان ما را همراهی کنید.

مدل های تزیین گل خشک با طرح های زیبا

ایده های زیادی برای تزیین گل رز خشک شده و دیگر گل های زیبا که خشک شده اند، وجود دارد. در مجموعه پیش رو مدل های متنوع و زیبا از تزیین گل خشک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، که هریک از مدل های ارائه شده از جذابیت خاصی برخوردار می باشند. بنابراین با الگو برداری از آن ها می توانید، به بهترین شکل ممکن انواع گل های خشک شده و دسته گل های زیبای خود را تزیین کنید. از این رو شما را به تماشایی این تزیینات زیبا دعوت می نماییم.

تزئین با گل خشک

ساخت تابلو با گل خشک

تزیین تابلو با گل های خشک

تزیین خلاقانه با گل های خشک شده

خلاقیت در تزئین گل خشک

ساخت دکوری های تزیینی با گل خشک

تزیین انواع بدلیجات با گل خشک

تزیین زیورآلات دست ساز با گل خشک

ساخت زیورآلات با گل خشک

گل خشک تزیین شده و زیبا

مدل های تزیینی زیبا از گل خشک

تزیین ساده و زیبا گل های خشک شده

ضمن سپاس از همراهی تان با این بخش، امیدواریم از تماشایی مدل های متنوع تزیین گل خشک لذت برده باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم، با مراجعه به مطالب قبلی هنر در خانه در بخش گل آرایی با انواع مدل های تزیین گل و دسته گل برای مناسبت های مختلف آشنا شوید.