خلاقیت با بطری و ساخت کاردستی با انواع بطری می تواند، ایده ای نو و کم هزینه برای ساخت انواع اشیا تزیینی و دکورهای فانتزی باشد. به همین منظور در این مطلب از هنر در خانه قصد داریم، برای علاقمندان به ساخت انواع کاردستی، نحوه ساخت کاردستی های کارآمد و زیبا با استفاده از بطری شیشه ای و پلاستیکی را ارائه نماییم، که امیدواریم تا پایان ما را همراهی کنید.

ایده های خلاقانه متفاوتی برای استفاده از وسایل بی مصرف وجود دارد که نتایج ایده آل و دلخواهی می دهد. خلاقیت با سیمان، گچ و سنگ، خلاقیت با صدف یا چوب، خلاقیت با کاغذ باطله و…. از جمله محبوب ترین و خلاقانه ترین ایده ها در این زمینه می باشند که با برخی از آنها آشنایی دارید.

کاردستی با بطری

ایده های خلاقیت با بطری

تزیین بطری و یا ساخت گلدان های زیبا و جذاب با استفاده از بطری پلاستیکی یکی از انواع خلاقیت با بطری است، که در ادامه می توانید، با نحوه ساخت یک نوع گلدان شیک آشنا شوید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت این گلدان شامل یک عدد بطری نوشابه، یک عدد سی دی، چسب مایع قوی، قیچی و اسپری رنگ نقره ای یا طلایی می باشد.

برای ساخت این گلدان باید ابتدا بطری پلاستیکی را به وسیله قیچی از وسط برش بزنید. سپس مطابق تصویر بخش بالای بطری را از قسمت درب آن به مرکز سی دی بچسبانید و در آخر، با استفاده از اسپری طلایی و یا نقره ای آن را رنگ آمیزی کنید. بهتر است گلدان ساخته شده را در فضای آزاد و روی تکه ای روزنامه رنگ بزنید. پس از خشک شدن کامل رنگ، شما صاحب گلدانی زیبا خواهید بود.

کاردستی گلدان

در ادامه نمونه های دیگر از انواع کاردستی با بطری را نظاره گر خواهید بود که هر یک می توانند الگویی برای شما عزیزان در جهت استفاده از بطری های بی مصرف باشند.

ساخت فانوس با بطری

ساخت کاردستی با بطری پلاستیکی

خلاقیت با بادکنک و بطری شیشه ای

جامدادی زیبا با بطری پلاستیکی

ساخت کاردستی های زیبا و هنرمندانه با بطری

ساخت دکورهای فانتزی با بطری

ساخت اشیا تزیینی زیبا و شیک با بطری

ساخت گلدان های تزیینی با بطری

ایده ساخت دکورهای تزیینی با بطری

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

آموزش تصویری ساخت کاردستی با بطری

خلاقیت های جالب با بطری نوشابه

ضمن سپاس از همراهیتان با این مطلب، امیدواریم از مشاهده انواع خلاقیت با بطری لذت برده باشید و با الگو برداری از نمونه های ارائه شده کاردستی و وسایل زیبا بسازید. شما عزیزان خلاق و هنرمند همچنین می توانید با کلیک بر روی خلاقیت مجله هنر در خانه و مراجعه به این بخش از دیگر آموزش های دیدنی و جذاب در این زمینه دیدن نموده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.