برنامه های نیمه شعبان برای سیزدهمین سال متوالی در مسجد محدثین بابل برگزار می شود


حجت الاسلام نصیرایی گفت: برنامه های سیزدهمین سال متوالی نیمه شعبان مسجد مقدس محدثین بابل از ساعت 21، روز سه شنبه 27 فروردین تا 6 اردیبهشت به مدت 11 شب با حضور سخنرانان و ذاکرین به نام کشوری برگزار می شود.

تبليغ

حجت الاسلام «عسکر نصیرایی»، امروز (27 فروردین) در آستانه نیمه شعبان و ولادت مسعود حضرت ولی الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: رجبی دوانی، حجت الاسلام ابراهیمیان، حجت الاسلام ماندگاری، آیت الله صدیقی، حجت الاسلام نصوری، حجت الاسلام کلباسی، حجت الاسلام بی آزار تهرانی، آیت الله نظری منفرد، حجت الاسلام مومن و حجت الاسلام روحانی، سخنرانان دهه مهدویت در مسجد مقدس محدثین بابل هستند.

وی افزود: مشهدسری، حبیبی، یعقوبی، بذری، ذبیحی، عباسپور، ژرف، قنبری و علیپور از ذاکرین اهل بیت (علیهم السلام) در برنامه های نیمه شعبان مسجد مقدس محدثین بابل به منقبت و مولودی خوانی می پردازند.

تولیت و امام جماعت مسجد محدثین بابل اظهار کرد: برنامه های سیزدهمین سال متوالی نیمه شعبان مسجد مقدس محدثین بابل از ساعت 21، روز سه شنبه 27 فروردین تا 6 اردیبهشت به مدت 11 شب با حضور سخنرانان و ذاکرین به نام کشوری برگزار می شود که علاقه مندان حتی از شهرها و استان های دیگر در این مراسم نورانی و معنوی، شرکت می کنند.

به گزارش شبستان، مسجد محدثین بابل با بیش از سه قرن قدمت که ساخت آن بر اساس کتیبه نصب شده در محراب به دستور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نسبت داده می شود در چهار راه گلشن، خیابان شهید نواب صفوی این شهر، قرار دارد.

پایان پیام/86


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ