کولاشیناچ: یک دفاع چپ جدید در آرسنال؟ شایعات همیشه وجود دارد؛ واقعا می‌خواهیم به لیگ قهرمانان اروپا برگردیم


کولاشیناچ فقط به رقم زدن یک پایان خوب و گرفتن سهمیه فکر می‌کند.

تبليغ

طرفداری - سئاد کولاشیناچ، مدافع آرسنال مدعی شد اهمیتی به شایعات درباره انتقال یک مدافع چپ جدید به جمع توپچی‌ها نمی‌دهد.

کولاشیناچ 25 ساله یکی از بهترین بازیکنان فصل آرسنال بوده است. او در حالی اکنون به یکی از مهره‌های ارزشمند ترکیب امری تبدیل شده که فصل را با مصدومیت شدید آغاز کرد اما از ماه اکتبر تاکنون 28 بار در ترکیب آرسنال قرار گرفته و پنج پاس گل هم در لیگ برتر داده است. با این حال گفته می‌شود احتمالا توپچی‌ها در تابستان به دنبال جذب یک دفاع چپ جدید باشند و از نیکولاس تالیافیکو، مدافع آژاکس در کنار کیران تیرنی از سلتیک به عنوان گزینه‌های احتمالی یاد می‌شود.

به گزارش سایت گل، کولاشیناچ درباره این شایعات می‌گوید:

به نظرم در باشگاه بزرگی چون آرسنال، شما همواره شاهد انتشار شایعاتی درباره خریدها هستید. نگاه من فقط به تیم است و هدفم به بهترین شکل ممکن پایان دادن به فصل و بخشی از تیم بودن است. اتفاقی که در تابستان رخ خواهد داد را من از آن خبر ندارم ولی در آرسنال واقعا خوشحالم و از بازی برای این باشگاه بزرگ جدا خرسندم. شخصا حس خوبی دارم. در ابتدای فصل مصدوم شده بودم و با توجه به نوع آن مصدومیت، ریکاوری کردن و بازگشتن به ترکیب تیم کار سختی بود. با این حال اکنون در اوج آمادگی قرار دارم و خوشحالم که می‌توانم به تیمم با دادن چند پاس گل کمک کنم.

تاثیر امری در پیشرفت من؟ ما در تمرینات ویدیوهای زیادی را تماشا می‌کنیم. امری و دیگر اعضای کادر فنی واقعا برای کمک کردن به من تلاش می‌کنند. همیشه ویدیوها را با هم می‌بینیم تا سطح من بالاتر برود. یک روز پس از بازی‌ها ویدیوی آن را می‌بینیم تا ببینیم چه چیزهایی خوب پیش رفته؛ چه چیزهایی خوب پیش نرفته و صادقانه درباره آنها با هم حرف می‌زنیم و تلاش می‌کنیم پیشرفت‌های مدنظر را داشته باشیم که در ویدیوهای بعدی نشان داده شود.

اگر بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بگیریم، اتفاق معرکه‌ای است چون معنای زیادی برای ما دارد. واقعا دوست داریم به لیگ قهرمانان اروپا برگردیم. برای باشگاه هم اتفاق خوبی خواهد بود. این خواسته هواداران است و خود ما هم همین را می‌خواهیم. هدف این است که سهمیه را بگیریم.تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ