هشدار پوگبا به بارسایی ها!


پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، معتقد است حذف آنها در لیگ قهرمانان برابر بارسلونا قطعی نشده است. نوشته هشدار پوگبا به بارسایی ها! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

هشدار پوگبا به بارسایی ها!

پوگبا: هنوز هیچ چیز تمام نشده است
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۶

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، معتقد است حذف آنها در لیگ قهرمانان برابر بارسلونا قطعی نشده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یونایتد در مرحله قبل علیرغم شکست ۰-۲ برابر پاری سن ژرمن در دور رفت موفق به صعود به دور بعدی شد و حالا پوگبا معتقد است اگرچه آنها در اولدترافورد مغلوب شده اند، اما تازه نیمی از نبرد آنها برابر بارسلونا سپری شده است.

پوگبا گفت:

“حذف ما مقابل بارسلونا هنوز قطعی نشده و اگرچه قرار است در خانه این تیم بازی کنیم، اما هنوز ۹۰ دقیقه باقی مانده است و تازه نیمه اول نبرد ما تمام نشده و نیمه دوم باقی مانده است.”

پوگبا در مورد به ثمر رساندن ۲ پنالتی در دیدار مقابل وستهام گفت:

“فکر می کنم دروازه بان های رقیب دیگر جهت پنالتی های من را تشخیص می دهند و به همین دلیل تغییراتی در سبک پنالتی زدن خود به وجود آورده ام. مهمترین موضوع این است که توپ وارد دروازه شود و ما باید به پیروزی و سه امتیاز دست یابیم.

مهار دقایق پایانی داوید دخیا؟ من به وی گفتم این عکس العمل ها برای تو عادی است، بنابراین من به تو تبریک نمی گویم زیرا چنین واکنش هایی از سوی دخیا طبیعی است. دخیا یک دروازه بان بزرگ است و این واکنش دوباره این موضوع را نشان داد و ما واقعا خوش شانس هستیم که دخیا را در ترکیب داریم.”تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ