آخرین شایعه از حضور کلینزمن سرمربی سابق آلمان در تیم ملی ایران!


مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با یورگن کلینزمن چندان ایده آل پیش نرفته و به نظر می رسد این سرمربی آلمانی از هدایت تیم ملی ایران دور شده است. نوشته آخرین شایعه از حضور کلینزمن سرمربی سابق آلمان در تیم ملی ایران! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

آخرین شایعه از حضور کلینزمن سرمربی سابق آلمان در تیم ملی ایران!

تحریم ها و شکست مذاکرات فدراسیون با کلینزمن
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۷

مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با یورگن کلینزمن چندان ایده آل پیش نرفته و به نظر می رسد این سرمربی آلمانی از هدایت تیم ملی ایران دور شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

روز گذشته از طریق برخی منابع، خبری مبنی بر حضور احتمالی یورگن کلینزمن در تیم ملی ایران شنیده شد. این سرمربی آلمانی که بعد از قطع همکاری با تیم ملی آمریکا، حدود دو سال است که سرمربیگری نمی کند، در نخستین روزهای جدایی کارلوس کی روش از ایران به عنوان یکی از نامزدهای هدایت ایران معرفی شد.

پس از گذشت چند ماه و دور بودن نام او از تیتر اخبار مربوط به تیم ملی، دوباره خبر حضور کلینزمن در ایران جدی شد و حتی برخی درباره نزدیک بودن زمان امضای قرارداد او با فدراسیون ایران صحبت کردند.

اما شنیده ها حاکی از آن است که مذاکرات بین مربی آلمانی و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به خوبی پیش نرفته و احتمال اینکه کلینزمن سمت سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد، بالا نیست. گفته می شود مسائلی مرتبط با تحریم های ایران، در این شکست یا توقف مذاکرات نقش داشته است.

باید دید آیا گفتگوهای ایران با سرمربی پیشین تیم های ملی آلمان و آمریکا ادامه خواهد داشت یا گزینه های دیگری به تیم ملی نزدیک و در نهایت انتخاب می شوند. در این راه شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه تا پایان هفته جاری سرمربی ایران مشخص می شود. اما از آنجا که فدراسیون فوتبال علاقه ای به اطلاع رسانی دقیق در این موضوع ندارد، همه چیز در حد شایعه باقی می ماند، حتی مذاکره و عدم توافق با کلینزی.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ