قصه‌گویی گروه خواندن در موزه برای کمک به سیل‌زدگان


نویسنده: گروه خبر کتابکگروه خواندن در موزه به پویش فرهنگی موزه‌ها برای کمک به سیل‌زدگان پیوسته و نخستین برنامه خود را در سال 1398به قصه‌گویی قصه‌های ترکمنی، لری و خوزستانی اختصاص داده است. در این برنامه که سه شنبه 27 فروردین در موزه ملک برگزار می‌شود ریحانه رشیدی، مهشید مجتهدزاده و مژده دانش پژوه قصه‌هایی را از این مناطق سیل‌زده برای شرکت‌کنندگان...

تبليغ

گروه خواندن در موزه به پویش فرهنگی موزه‌ها برای کمک به سیل‌زدگان پیوسته و نخستین برنامه خود را در سال ۱۳۹۸به قصه‌گویی قصه‌های ترکمنی، لری و خوزستانی اختصاص داده است.

در این برنامه که سه شنبه ۲۷ فروردین در موزه ملک برگزار می‌شود ریحانه رشیدی، مهشید مجتهدزاده و مژده دانش پژوه قصه‌هایی را از این مناطق سیل‌زده برای شرکت‌کنندگان قصه‌گویی خواهند کرد. گروه خواندن در موزه از علاقمندان دعوت کرده است که با روسری‌ ترکمن، شال گلونی و برقع جنوبی خود در برنامه شرکت کنند و با قصه‌ها به این استان‌ها سفر کنند و کمک‌های نقدی‌شان را برای هموطنان سیل‌زده به حساب هلال احمر واریز کنند.

پویش فرهنگی موزه‌ها به ابتکار محمد حکمت، دانشجو دکتری موزه‌شناسی در مؤسسه موزه ملی هند و رئیس سابق موزه گرافیک، اجرا می‌شود. بر اساس این طرح موزه‌ها و موزه‌داران در حوزه فعالیت خود به مناطق سیل‌زده و مردم در این بحران کمک می‌کنند.

این برنامه از روز سه شنبه ۲۷ فروردین در موزه ملک واقع در خیابان امام خمینی، خیابان ملل متحد (باغ ملی) برگزار می‌شود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ