یک آمریکایی سبک و بادوام! (+عکس)


بخش طراحی ونس یکی از فعال ترین قسمت های این کمپانی است. تنوع رنگ و طرح در محصولات ونس و بطور خاص کفش های این برند آنقدر زیاد است که هر سلیقه ای را راضی می کند.

تبليغ

پول نیوز؛ سمیه علی اصغری- ونس یکی از مطرح ترین برندهای تولیدکننده کفش در جهان است. ظاهر متفاوت و زبان طراحی خاصی که در محصولات این کمپانی مشاهده می شود همانند امضایی است که براحتی می توان اصالت ونس را تشخیص داد.

هرچند کفش های ونس مورد توجه کاربران عادی برای استفاده روزمره قرار دارد اما در کاتالوگ محصولات کمپانی این گروه تحت عنوان کفش های ویژه ورزش اسکیت برد طبقه بندی می شوند. ونس علاوه بر کفش انواع پوشاک را نیز تولید می کند و دفتر مرکزی آن در سانتا آنا ایالت کالیفرنیا(آمریکا) قرار دارد.

سابقه تاسیس برند ونس به 16 مارس 1966 میلادی باز می گردد یعنی زمانی که برادران وَن دورن با همراهی گوردون سی لی و سرژ دی الیا اولین فروشگاه ونس تحت نام "کمپانی ون دورن رابر" را افتتاح کردند. این کسب و کار به تولید کفش و ارائه آن در بازار مشغول بود. برادران ون دورن در ابتدا 3 مدل کفش را روی خط تولید خود قرار دادند که قیمتی بین 2.49 تا 4.99 دلار داشتند.

در اولین روز کاری فروشگاه مذکور همانطور که اشاره شد 3 مدل کفش به نمایش گذاشته شد، در این میان 12 مشتری کفش زیره صاف و ساده ونس را انتخاب و خریداری کردند -که هنوز هم این مدل تولید می شود. در تصویر زیر نمونه ای از مدل مذکور را مشاهده می کنید-

شاید در نگاه اول تصور کنید یک کفش کاملا معمولی پیش روی تان قرار دارد اما اگر جز مشتریان این برند شوید یافتن مدلی مشابه از برند دیگر و مهاجرت بدان عملا کار دشواری خواهد بود. استفاده از مواد اولیه بسیار باکیفیت شامل چرم، جیر و پارچه سلامت و تنفس پای مشتری را تضمین می کند. قسمت زیره کفش ها نیز از یک ترکیب پلاستیکی بسیار مقاوم و کم وزن تولید می شود. اگر یک جفت ونس را بلند کنید از وزن کم آن متعجب می شوید و ممکن است گمان کنید این کفش دوام بالایی نخواهد داشت اما فراموش نکنید که این محصول برای ورزش اسکیت برد تولید شده و به طرز عجیبی در برابر سایش مقاومت داشته و ضد لغزش است.

بخش طراحی ونس یکی از فعال ترین قسمت های این کمپانی است. تنوع رنگ و طرح در محصولات ونس و بطور خاص کفش های این برند آنقدر زیاد است که هر سلیقه ای را راضی می کند. طرح های شاد بهاری یکی از محبوب ترین مجموعه های ونس است.

ونس در کنار کار تبلیغات، حمایت مالی یک جشنواره موسیقی سالانه معروف در آمریکا را نیز از سال 1996 برعهده دارد.
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ