پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

سرطان و مریضی های ژنتیکی، عوارض اورانیوم!


مدارک و شواهد نشان می دهد که نیروهای نظامی امریکا اواخر سال ۲۰۰۱ از مقادیر زیادی مهمات ساخته‌شده از اورانیوم ضعیف‌شده در افغانستان استفاده کردند که البته نظامیان امریکایی هنوز هم از این مهمات استفاده می‌کنند. براساس گزارشات طبی...

تبليغ

مدارک و شواهد نشان می دهد که نیروهای نظامی امریکا اواخر سال ۲۰۰۱ از مقادیر زیادی مهمات ساخته‌شده از اورانیوم ضعیف‌شده در افغانستان استفاده کردند که البته نظامیان امریکایی هنوز هم از این مهمات استفاده می‌کنند.

براساس گزارشات طبی میزان مبتلایان به سرطان در کشور، طی ده سال اخیر چندین برابر شده است.به گفته آگاهان مسایل صحی، حجم ویرانی های ناشی از جنگ های مختلف در کشور باعث شده است که نسبت ابتلا به سرطان و دیگر دردهای لاعلاج پیشرفت چشمگیری داشته باشد. از جمله عوامل افزایش ابتلا به سرطان، وجود تشعشعات و دشواری تداوی آن در داخل کشور است.

سلاح های حاوی مواد پرتوزا و مهمات رادیو اکتیف و ابتلا به مریضی های ناشناخته است!
این در حالی است که تاکنون گزارش های مختلفی از سوی نهادهای بین المللی درباره ابتلا به مریضی های ناشناخته سرطانی و دیگر امراض عجیب پس از حمله نظامی به افغانستان نشر شده است که از عمده دلایل آن استفاده نیروهای خارجی از سلاح های حاوی مواد پرتوزا و مهمات رادیو اکتیف می باشد.

همچنین قرار گرفتن در معرض اورانیوم ضعیف‌شده موجب آسیب‌های ژنتیکی، نقص‌های مادرزادی، سرطان، انواع مریضی شکر، آسیب دیدن سیستم ایمنی بدن و سایر بیماری‌های جدی می‌شود.

بنا بر تحقیقات، این ماده علاوه بر تاثیرات آتش سوزی و گستردگی انفجار، پس یک ساعت تنفس ذرات رادیو اکتیف آن که از طریق دستگاه تنفسی وارد بدن می شود، سبب از بین بردن بسیاری از اجزاء داخلی بدن و تاثیر مستقیم بر روی DNA و متعاقبا اختلالات ژنتیکی خواهد شد.

پرویز بشرملتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ