پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

کمپر؛ یک برند متفاوت در صنعت کفش(+عکس)


کمپر هم اکنون در 40 کشور جهان با بالغ بر 400 نمایندگی حضور فعال دارد و سالانه حدود 4 میلیون جفت کفش را بفروش می رساند. طراحان خلاق کمپر برای هر فصل حدود 500 مدل جدید و یا ویرایش شده را ارائه می دهند.

تبليغ

پول نیوز؛ سمیه علی اصغری- زمانی که در رابطه با یک کفش خوب و انتخاب برتر این کالا در بازار صحبت می کنیم، معمولا اولین چیزی که درباره آن اهمیت دارد میزان راحتی و حس خوبی است که آن کفش برای کاربر یا مشتری ایجاد می کند. از این رو برندهای مختلف همواره در تبلیغات شان به راحتی محصول تولیدی خود و یا نوآوری هایی اشاره دارند که شرایط راحت تری را برای پای مصرف کننده در کفش ایجاد خواهد کرد. هر چند بسیاری از این ها فقط مانور تبلیغاتی بوده و عملا واقعیت ندارد. اما امروز می خواهیم برندی را معرفی کنیم که اگر یک بار محصولی از آن را استفاده کنید به سختی می توانید در خریدهای بعدی انتخاب اول خود را تغییر دهید.

"کمپر" فعالیت خود را از سال 1975 و در شهر مایورکا(اسپانیا) آغاز کرد. شاید آن زمان که لورنزو فلوکسا برندش را ثبت می کرد تصور نداشت که روزی این کسب و کار سمبل تولید کفش باکیفیت و راحت در جهان باشد. کمپر هم اکنون در 40 کشور جهان با بالغ بر 400 نمایندگی حضور فعال دارد و سالانه حدود 4 میلیون جفت کفش را بفروش می رساند. طراحان خلاق کمپر برای هر فصل حدود 500 مدل جدید و یا ویرایش شده را ارائه می دهند.

در سال 1877 آنتونیو فلوکسا (پدربزرگ لورنزو) که یک کفاش سنتی باتجربه بود از مایورکا به انگلیس سفر کرد و در بازگشت یک ماشین دوخت کفش را همراه خود آورد که زمینه آغاز دوران جدیدی از فعالیت در این حوزه را برای وی فراهم ساخت. فعالی آنتونیو و تلاش های او زیرساخت های اولیه برند کمپر را شکل می داد تا آنکه در سال 1976 نوه او لورنزو کمپر را ثبت کرد. در سال 1981 اولین فروشگاه این برند در بارسلون(اسپانیا) تاسیس شد.

دهه نود دوران مهمی در فعالیت کمپر محسوب می شود زیرا به نوعی خود را در بازارهای جهانی و مهمترین مراکز مد اروپا معرفی می کند. در سال 1992 فروشگاه های کمپر در پاریس و میلان افتتاح شد. در سال 1999 نیز فروشگاه نیویورک کمپر فعالیت خود را آغاز کرد.

مدل کامالئون یکی از اولین کفش هایی است که کمپر روانه بازار کرده است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

موفقیت های کمپر طی سال ها ادامه داشت و در سال 2012 میگوئل فلوکسا از چهارمین نسل خانواده فلوکسا به مرد شماره یک این کمپانی مبدل شد.

هم اکنون کمپر یکی از متنوع ترین آلبوم های کفش در بازار جهانی را طی هر فصل ارائه می دهد و البته محصولاتی فوق العاده با کیفیت با تکنولوژی خاصی در تولید کفی را تولید می کند که تهویه عالی و آسایش خاصی را به مشتریان خود هدیه می کند.
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ