همانطور که می دانید، یکی از راه های میل به غذا و افزایش اشتها تزیین غذا می باشد، علاوه بر آن، دیزاین سفره غذا یا سفره آرایی میز غذا ایده ای جذاب برای پذیرای از مهمان است و همچنین بیانگر سلیقه و خلاقیت میزبان می باشد. از این رو در ادامه این بخش، نمونه های زیبا و شیک از تزیین سفره غذا با استفاده از وسایل ساده و در دسترس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تزیین غذاهای ایرانی

مدل های تزیین سفره غذا با ایده های جدید

از نکات مهم برای تزیین کردن سفره و میز غذا، علاوه بر تزیین غذا، تزیین دیس و ظرف غذا، چیدمان صحیح بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال، انواع نوشیدنی ها، همچنین ظروف حاوی غذا، تزیین سالاد و مخلفات می باشد. برای آشنایی با نحوه چیدمان سفره غذا می توانید در مجموعه پیش رو، نمونه های متنوع و زیبا از تزیین سفره را ملاحظه کنید. امیدواریم این نمونه ها مورد توجه شما عزیزان به خصوص علاقمندان به هنر سفره آرایی قرار بگیرد.

تزیین هنرمندانه سفره

تزیین ساده سفره برای مهمانی خودمانی

تزیین غذاهای ایرانی زیبا

تزیین خلاقانه سفره و میز

چیدمان ساده سفره غذا

دیزاین سنتی سفره غذا

چیدمان خاص و شیک سفره غذا

تزیینات سفره با ایده های جدید

دیزاین جدید سفره غذا

تزیین سفره افطار جدید و شیک

تزیین ساده و زیبای میز غذا

چیدن سفره غذا برای مهمانی

تزیین فوق العاده زیبای سفره غذا

تزیین جدید و شیک سفره برای غذا

تزیین میز غذا برای پذیرایی از مهمان

دیزاین خاص و متفاوت سفره غذا

تزیین غذا برای مهمانی

دیزاین سفره غذا

چیدمان سنتی سفره برای غذاهای ایرانی

همانطور که مشاهده نمودید ایده های متنوع و زیبایی برای تزیین کردن سفره غذا وجود دارد که برای انجام آنها نیازمند کمی ابتکار و خلاقیت هستید تا سفره ایی زیبا و با سلیقه بچینید. شما دوستان هنرمند و با سلیقه همچنین می توانید با کلیک بر روی سفره آرایی مجله هنر در خانه و مراجعه به این بخش از دیگر تزیینات بسیار زیبا و خاص دیدن نموده و با الگوبرداری از هر یک بهترین چیدمان را در زمینه های مختلف داشته باشید.