معرفی بهترین برندهای ریمل آبی و تناسب آن با رنگ چشم


ریمل آبی یکی از محصولات آرایشی هست که شاید کمتر به سراغ آن بروید اما بعد از یک بار استفاده از این محصول آرایشی خاص و متفاوت متوجه خواهید شد، که تاثیرات خیلی خوبی رو در افزایش زیبایی و جذابیت چهره و چشم هایتان خواهد شد. شاید اینطور تصور کنید که ریمل آبی به رنگ چشم هاتون تناسب نداشته باشه اما باید گفت این محصول آرایشی هم مانند سایر محصولات، دارای...

تبليغ

ریمل آبی یکی از محصولات آرایشی هست که شاید کمتر به سراغ آن بروید اما بعد از یک بار استفاده از این محصول آرایشی خاص و متفاوت متوجه خواهید شد، که تاثیرات خیلی خوبی رو در افزایش زیبایی و جذابیت چهره و چشم هایتان خواهد شد.

شاید اینطور تصور کنید که ریمل آبی به رنگ چشم هاتون تناسب نداشته باشه اما باید گفت این محصول آرایشی هم مانند سایر محصولات، دارای طیف رنگی و سایه های مختلفی هست که میتونید متناسب نگ چشم هاتون بهترین و مناسب ترین ریمل آبی رو انتخاب کنید و آرایش چشم گیر و متفاوتی داشته باشید.

اگر به دنبال ریمل آبی ای هستید که تناسب خوبی هم نگ چشم هاتون داشته باشه پیشنهاد میکنیم حتما این بخش از رو مشاهده کنید و هترین برندهای ریمل آبی بیشتر آشنا شوید!

ریمل آبی مناسب برای چشم های روشن

برای این اینکه چشم های روشن یمل آبی بهتر و زیباتر دیده شوند بهتره به سراغ ریمل هایی برید که رنگ آبی پاستیلی دارند! این ریمل ها ایه های رنگی روشن بهترین انتخاب برای چشم های روشن هستند و نسبت به ریمل های آبی تیره، زیبایی بیشتری رو برای چشم های روشن ایجاد می کنند. عدادی از ریمل آبی که تناسب خوبی نگ چشم های روشن دارند آشنا شوید:

ریمل آبی روشن Sephora Collection V for V.O.L.U.M.E

ریمل آبی Benefit Cosmetics Theyre Real! Lengthening Volumizing

ریمل آبی NARS Audacious Black Moon

ریمل آبی روشن YSL Mascara Vinyl Couture

ریمل آبی متناسب شم های تیره

اگر چشم هایی نگ مشکی، قهوه ای و رنگ های تیره دارید بهتره به دنبال ریمل آبی نگ عمیق باشید! ریمل آبی کبالتی نگدانه های قوی و پررنگ میتونه رنگ چشم هاتون رو تیره تر نشون بده و جذابیت فوق العاده تری رو برای چهره شما ایجاد خواهد کرد. ند تا از برندهای معروف که ریمل آبی مناسب برای چشم های تیره دارند، آشنا شوید:

ریمل آبی L'Oréal Voluminous Original Mascara Cobalt Blue

ریمل آبی تیره Sephora Collection Volume On

ریمل آبی پررنگ YSL The Shock Volumizing

ریمل آبی Chanel Le Volume de Chanel

ریمل آبی برای همه

رنگ آبی دودی یکی از انتخاب هایی هست که تمام افراد ر رنگ چشمی میتونن از اون استفاده کنند و زیبایی چشم ها و آرایش چهره شون رو بهتر و جذاب تر از قبل نشان دهند. این رنگ از ریمل آبی هم باعث درخشش بیشتر چشم هایی نگ روشن میشه و هم اینکه چشن های تیره رو خیلی جذاب تر و خیره کننده تر نشون میده. چند تا از بهترین برندهایی که ریمل آبی دودی دارند رو بشناسید:

ریمل آبی دودی Diorshow Lash-Extension Effect Volume

ریمل آبی Smart Colour Mascara kikocosmetics

ریمل آبی NYX Professional Makeup Worth The Hype Colored

مطالب مرتبط:

ریمل زدن حرفه ای و معرفی انواع ریمل

تکنیک ریمل زدن برای انواع مژه ها

ریمل زدن – آموزش ساده برای انواع شکل چشم

معرفی ریمل برای چشم های حساس

معرفی بهترین ریمل چشم، انواع حالت دهنده، بلند کننده و حجم دهنده مژه

منبع

شاید دیگر مطالب
روژانرا هم دوست داشته باشیدتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ