مدتی است که استفاده از توربان که اغلب به آن کلاه حجاب می گویند، در بین دختر خانم ها و بانوان به روز و شیک پوش رواج پیدا کرده است. به همین خاطر بسیاری از طرفداران دنیای مد به دنبال مدل های متنوع توربان می باشد. توربان در واقع نوعی سربند می باشد، که اغلب خانم ها به ویژه سلیبریتی ها تمایل دارند از توربان در مجالس و مهمانی های خاص و یا جشنواره های مختلف استفاده کنند. از این رو در این بخش از هنر در خانه انواع مدل توربان مجلسی را به اشتراک گذاشته ایم، که پیشنهاد می کنیم، تا پایان با ما همراه باشید.

انواع توربان شیک مجلسی

آموزش بستن انواع مدل توربان مجلسی و شیک

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، توربان یا کلاه حجاب و یا همان سربند را که معمولا به جای انواع مدل روسری و شال مورد استفاده قرار می دهند، با برندهای مختلف و در مدل های متنوع موجود می باشد. علاقمندان به استفاده از توربان با همراه شدن با این بخش از مجله هنر در خانه می توانند، با روش بستن توربان با روسری و شال آشنا شده و از این مدل توربان ها با لباس مجلسی، انواع مدل مانتو و حتی لباس عروس استفاده نمایند.

آموزش تصویری بستن توربان با شال

نحوه بستن توربان ساده

آموزش تصویری بستن توربان با روسری

حال که با چگونگی بستن توربان های ساده آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم از جدیدترین مدل های توربان دیدن نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

توربان زیبای مجلسی
توربان مشکی مجلسی
مدل هرمس توربان مجلسی
توربان شیک عروس
توربان شیک و جدید
توربان حجاب مجلسی
توربان طرح دار مجلسی
مدل شیک و متفاوت توربان مجلسی
مدل گل رز توربان
سربند مخمل زیبای مجلسی
مدل جدید و جذاب توربان مجلسی
توربان زنانه و دخترانه مجلسی
مدل گیپور توربان مجلسی جدید
سربند جذاب و زیبا دخترانه
سربند شیک مجلسی
کلاه حجاب با طرح گل رز
ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان با این مطلب از مجله هنر در خانه، امیدواریم از مشاهده مدل های توربان مجلسی راضی بوده باشید. جالب است بدانید که، توربان ها را به عنوان اکسسوری فوق العاده زیبا و جذاب می توان، در فصول مختلف استفاده کرد و امروزه جایگاه ویژه ایی در دنیای مد به خود اختصاص داده اند.