تعیین قهرمان لیگ برتر والیبال به دیدار سوم کشید


تهران - ایرنا - تیم شهرداری ورامین شکست دیدار نخست فینال لیگ برتر والیبال برابر سایپا را جبران کرد تا کار برای تعیین قهرمان به بازی سوم کشیده شود.

به گزارش عصر یکشنبه ایرنا؛ دومین دیدار فینال لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران بعد از حل شدن مشکل چکه کردن سقف سالن ١٢ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز شد.
در پایان این دیدار شهرداری ورامین توانست با نتیجه ٣ بر یک سایپا را شکست دهد تا رقابت این دو تیم برای قهرمانی به دیدار سوم کشیده شود.
سایپا، ست اول این مسابقه را ٢٥ بر ٢٠ به سود خود تمام کرد و می توانست با ادامه این روند جشن قهرمانی برپا کند؛ اما شهرداری ورامین خیلی زود به خودش آمد و سه ست بعدی را با نتایج ٢٦ بر ٢٤، ٢٥ بر ١٨ و ٢٥ بر ٢٠ برنده شد و در نهایت ٣ بر ١ پیروز شد تا رقابت این 2 تیم در مجموع یک بر یک برابر شود.
فینال سوم و پایانی، فردا (دوشنبه) از ساعت ١٦ در سالن ١٢ هزار نفری مجموعه آزادی برگزار می شود.
افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال، منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ، مسعود یزدان پناه دبیر سازمان لیگ در کنار امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و سعید رضایی مربی تیم ملی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
همچنین این دیدار با حضور مهمانان ویژه برگزار شد. نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، مدبر مدیرعامل باشگاه سایپا، افشاردوست دبیرکل سابق فدراسیون و رئیس ورزش منطقه آزاد کیش، نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ، سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی، گل محمدی رئیس ورزش و جوانان استان تهران، نوری رئیس هیات والیبال تهران، شیعی مدیرعامل پیکان، شیخ الاسلامی مدیرعامل پیام خراسان، پیمان رضایی مدیرعامل شهرداری ارومیه و همچنین پیشکسوتان والیبال با حضور در سالن تماشاگر این دیدار بودند.
ورزشی*٩٢١٩*3783**9129


تبليغ
تبليغ