سرمربی شهرداری ورامین: فینال یک جنگ است


تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: در بازی سوم فینال شانس هر دو تیم برای قهرمانی برابر است و همان طور که مشاهد کردید فینال یک جنگ تمام عیار است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا؛«رحمان محمدی راد» پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل سایپا در بازی دوم فینال رقابت‌های لیگ‌ برتر والیبال اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که پس از باخت در ست اول، در ست دوم به بازی برگشتیم و کیفیت خوبی را نشان دادیم. تشکر ویژه‌ای را از بازیکنانم می کنم که اشتباه خود در بازی رفت را جبران کرده و شانس قهرمانی را برای تیم خودمان نگه داشتند.
وی با بیان اینکه فینال یک جنگ تمام عیار است، افزود: امیدوارم کیفیت امروز را فردا در بازی سوم هم داشته باشیم. هفت ماه برای این بازی زحمت کشیده‌ایم و امیدوارم نتیجه زحمات خود را بگیریم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین باره تأخیر در برگزاری بازی دوم فینال لیگ برتر والیبال گفت: من فکر می‌کنم به اندازه کافی به این موضوع پرداخته شده و اجازه دهید من چیزی نگویم.
وی در مورد برگزاری بازی‌های فینال در زمین بی طرف اعلام کرد: چندین سال است که ما تجربه بازی رفت و برگشت را در مراحل مختلف لیگ داشته‌ایم اما دلیل مخالفت ما این بود که تقریباً کل فصل را صدرنشین بوده و دو میزبانی فینال را حق خودمان می‌دانستیم. به هر حال این موضوع با وجود مخالفت‌های ما بود و با رأی گیری سازمان لیگ انجام گرفت که باید به آن احترام گذاشت.
محمدی‌راد در پایان گفت: بازی قبل بدترین روز ما بود و فکر می‌کنم تنها در یک بازی لیگ این گونه بازی کرده بودیم. خوشحالم که عکس العمل بازیکنان بعد از آن بازی بعد گرفتن انگیزه و جبران نتیجه بود.
ورزشی**م.ت**9129


تبليغ
تبليغ