اوبامیانگ: یک خوشحالی بعد از گل ویژه برای بازی با منچستریونایتد تدارک دیده بودم ولی ماسکم را پیدا نکردم


اوبامیانگ اعتقاد دارد که خوشحالی بعد از گل جسی لینگارد در ماه ژوئن گذشته باعث انگیزه گرفتن توپچی ها در بازی...

تبليغ

طرفداری- جسی لینگارد در جریان پیروزی 3-1 منچستریونایتد در مقابل آرسنال در FA CUP موفق به گلزنی شد. او با رقصیدن مقابل طرفداران آرسنال در امارات، گلزنی خود را جشن گرفت و سپس خوشحالی بعد از گل خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و با نوشتن "صحنه رقص" (در قسمت مکان) به نوعی به طرفداران آرسنال طعنه زد.

به گزارش Independent پیر امریک اوبامیانگ که در جریان پیروزی 2-0 آرسنال مقابل منچستر یونایتد در بازی روز شنبه، گل دوم آرسنال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند هم مانند برند لنو اعتقاد دارد که خوشحالی بعد از گل جسی لینگارد باعث انگیزه گرفتن توپچی ها شده بود. او حتی اعتراف کرد که یک خوشحالی بعد از گل ویژه برای این بازی تدارک دیده بود. وقتی از او پرسیده شد که آیا خوشحالی بعد از گل لینگارد باعث افزایش انگیزه آنها شده است یا نه، گفت:

بله البته. من حتی یک خوشحالی بعد از گل ویژه برای این بازی تدارک دیده بودم، اما ماسکم را پیدا نکردم. ولی مشکلی وجود ندارد، مهم ترین چیز، سه امتیاز بازی بود و ما از پیروزی خوشحال هستیم.

او در جواب به این که چرا نتوانسته خوشحالی بعد از گل ویژه خود را انجام دهد، گفت:

ماسک پشت تور دروازه بود. به کادر فنی گفته بودم که ماسک را آن جا بگذارند ولی بعد از گل زدن نتوانستم آن را پیدا کنم. دفعه بعدی این خوشحالی را انجام می دهم.

اوبامیانگ در بازی قبلی لیگ در مقابل تاتنهام، موفق به گل کردن پنالتی خود نشد تا آن بازی با نتیجه تساوی 1-1 به پایان برسد. ولی در مقابل منچستریونایتد او با اعتماد به نفس کامل پشت توپ ایستاد و گل دوم توپچی ها را به ثمر رساند. او می گوید بلافاصله بعد از این که داور خطای فرد روی لاکازت را پنالتی اعلام کرد، مهاجم فرانسوی از او درخواست کرد که پنالتی را بزند. او در این مورد گفت:

برای ما مهم نیست که چه کسی پنالتی ها را می زند، مهم ترین چیز این است که گل بزنیم. من و لاکازت رابطه دوستی خیلی خوبی باهم داریم. درست بعد از اینکه او زمین افتاد، به من نگاه کرد و گفت که تو باید تمرکز داشته باشی و پنالتی را گل کنی. من آن پنالتی که هفته قبل مقابل تاتنهام از دست دادم را چند بار تماشا کردم و می دانستم که در زدن آن اشتباه کردم، ولی در فوتبال باید همیشه رو به جلو نگاه کنید، پس تمرکز کردم و پنالتی تبدیل به گل شد.

پیروزی 2-0 مقابل منچستریونایتد، آرسنال را به رده چهارم جدول رساند. آن ها اکنون فقط یک امتیاز کمتر از تاتنهام رده سومی دارند. اوبامیانگ می گوید رختکن آرسنال اعتقاد دارد سرنوشت آن ها اکنون در دست خودشان است. او در این مورد گفت:

ما می دانیم که کارمان بسیار سخت است، ولی می خواهیم سعی خودمان را بکنیم. ما می خواهیم دوباره در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم و برای حضور دوباره بسیار مشتاق هستیم. وقتی بازی های لیگ قهرمانان را در تلویزیون می بینید و موسیقی آن را می شنوید متوجه می شوید که این مسابقات واقعا خاص هستند. پس ما باید به پیروز شدن در بازی ها ادامه بدهیم و در بین چهار تیم بالای جدول باقی بمانیم.

وقتی از اوبامیانگ پرسیده شد که آیا موافق است که آرسنال باید به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند تا عملکرد این فصل آن ها موفقیت آمیز تلقی شود، گفت:

بله، صعود به لیگ قهرمانان اروپا از اول فصل هدف ما بوده است. ما می دانیم که دو راه برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان داریم: راه اول از طریق لیگ است که به آن اهمیت بیشتری می دهیم و راه دوم از طریق قهرمانی در لیگ اروپا است. البته ما برای قهرمانی در لیگ اروپا، ابتدا باید نتیجه بازی رفت مقابل رن را جبران کنیم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ