شرارت در خیابان چهنو


٣جوان با عربده‌کش به ۶خودرو خسارت وارد کردند

تبليغ

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا| یک خودرو پراید سفید رنگ در خیابان چهنو با یک خودرو دیگر برخورد می‌کند. راننده به منظور اعتراض از خودرو پیاده می‌شود و به سرنشینان خودروی مقابل اعتراض می‌کند. اما سرنشینان جوان این خودرو به جای پاسخ‌‌گویی پس از دنده‌عقب گرفتن چند بار دیگر به خودرو او می‌کوبند و خسارت‌های زیادی ایجاد می‌کنند. این جوان‌ها سپس از خودرو پیاده شده و با عربده‌کشی و تهدید راننده مقابل به اصطلاح از او زهرچشم می‌گیرند.

با متواری شدن خودرو مهاجمان موضوع بلافاصله به پلیس ١١٠اعلام می‌شود که به دستور سرهنگ اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد، گروهی از مأموران کلانتری مصلی در محل حاضر می‌شوند.

رسیدگی به این پرونده هنوز به صورت کامل آغاز نشده بود که گزارش مشابه دیگری از همان منطقه به پلیس اعلام می‌شود و در حدود یک ساعت این شکایت‌ها به ۶مورد می‌رسد.

مأموران که با یک شرارت سریالی مواجه بودند، پیگیری‌های تخصصی خود را آغاز می‌کنند و با توجه به سرنخ‌ها و اعلام شماره پلاک خودرو مهاجم از سوی شاکیان، بررسی‌ها برای شناسایی مالک خودرو آغاز می‌شود. شاکیان همچنین به پلیس اعلام کردند که سرنشینان این خودرو ٣مرد جوان بودند.

با بررسی وضعیت پلاک خودرو مهاجم، مردی میان‌سال به عنوان مالک خودرو فراخوانده می‌شود و تحقیقات پلیسی از این فرد آغاز می‌شود.

مرد میان‌سال با حضور در کلانتری با اعلام اینکه خودش نیز شاکی است، مدعی می‌شود که فرزندش به همراه دوست جوانش به خیابان چهنو می‌روند که در پی یک کل‌کل با ٣جوان دیگر، آن‌ها خودرو پراید را از پسرم به زور گرفته و سپس به تخریب سایر خودروها اقدام کرده‌اند.

در پی ادعاهای این فرد تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل دخیل در پرونده و سرنشینان این خودرو در دستور کار قرار گرفته است و بررسی‌ها نشان می‌دهد که عامل این شرارت‌ها فردی سابقه‌دار است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ