اینستاگرام

کمبود ماهی و قیمت فعلی آبزیان در هرمزگان جای سوال دارد


استاندار هرمزگان گفت: هدف ما این است که از تجربه و ایده های صیادان در راستای رفع مشکل کمبود آبزیان و قیمت ماهی در استان بهره ببریم.

تبليغ

به گزارش ایسنا، فریدون همتی در نشست صمیمی با جامعه صیادی استان هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش‌های صیادان استان هرمزگان، بیان کرد: در شرایط امروز بازار شیلات هرمزگان با دو مسئله کمبود ماهی و قیمت آبزیان مواجه است.

وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ هزار لنج صیادی و سه هزار قایق دارای مجوز صید در استان هرمزگان هستند.

استاندار هرمزگان افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در هرمزگان، برای جامعه کمبود ماهی و قیمت فعلی آبزیان در این استان، جای سوال است.

همتی تصریح کرد: از جامعه صیادی استان هرمزگان انتظار داریم متناسب با سوخت و دیگر امکاناتی که دریافت می کنند ماهی‌هایی که صید می کنند، وارد بازار شود.

وی گفت: در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان، فعالان تمامی بخش ها باید همکاری لازم را داشته باشند تا زندگی مردم با مشکل مواجه نشود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: هدف ما این است که از تجربه و ایده های صیادان در راستای رفع مشکل کمبود آبزیان و قیمت ماهی در استان بهره ببریم.

همتی اضافه کرد: خواسته ما از جامعه صیادان هرمزگان این است که تمامی تلاش و کمک لازم را در راستای تامین ماهی در بازار استان هرمزگان و حتی سایر مناطق کشور داشته باشند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه روحیه تلاشگری، ایثار و فداکاری خوبی در میان صیادان هرمزگان وجود دارد و خواهیم توانست با کمک آنها بر مشکلات غلبه کنیم.


انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ