بسیاری از افراد به دنبال ایده های جذاب و خلاقانه برای ساخت کاردستی با صدف می باشند، به همین منظور، این بخش را به انواع تصاویر خلاقیت با صدف و گوش ماهی اختصاص داده ایم، که با استفاده از انواع گوش ماهی و صدف، همچنین با الگو برداری از مدل های گردآوری شده در این مطلب می توانید، انواع اشیا تزیینی شیک و کاردستی های زیبا را به راحتی بسازید.

ساختن کاردستی با وسایل دور ریختنی ایده جالب و جذابی است که منجر به ساخت دکوری ها و وسایل تزیینی متنوع می شود، از جمله این نوع کاردستی های زیبا می توان به کاردستی با نی نوشابه، کاردستی با بطری، کاردستی با روزنامه باطله و کاغذهای بی مصرف، کاردستی با مروارید، گوش ماهی، صدف و…. اشاره نمود که هر یک زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند.

ساخت کاردستی قورباغه با صدف

خلاقیت با صدف

ساخت کاردستی خرچنگ و لاک پشت با صدف یکی از انواع خلاقیت با صدف می باشد، که برای درست کردن آن ها، علاوه بر صدف به وسایل دیگری همچون چشم عروسکی، قیچی، چسب حرارتی، فوم سبز رنگ، مداد، لاک ناخن و … نیاز دارید. که باید برای ساخت خرچنگ و لاک پشت باید ابتدا صدف ها را با لاک ناخن رنگ آمیزی کنید. سپس با توجه به تصاویر زیر این موجودات زیبا را بسازید.

مراحل ساخت لاک پشت و خرچنگ با صدف

گاهی مواقع به جای خرید وسایل تزیینی می توانید، همان وسایل ساده ای که در اختیار دارید را به بهترین شکل تزیین نمایید. استفاده از صدف و گوش ماهی و چسباندن آن ها روی وسایل، می تواند ایده جالبی برای تزیین وسایل ساده باشد. از این رو در ادامه این بخش می توانید، نمونه های زیبا از تزیین آینه، گلدان، جا دستمال کاغذی، جا شمعی و … را نظاره گر باشید. همچنین دیگر انواع کاردستی با گوش ماهی و صدف را مشاهده کنید.

تزیین آیینه با صدف

تزیین گلدان با صدف و گوش ماهی

تابلو تزیینی با صدف

ساخت کاردستی آدم برفی با صدف

تزیین جا دستمال کاغذی با صدف

ساخت آویز تزیینی با صدف

ساخت اشیا تزیینی با صدف

ساخت دسته گل با گوش ماهی و صدف

ساخت جا شمعی با صدف

ساخت تاج با گوش ماهی

کاردستی جغد با صدف

ساخت کوالا با استفاده از صدف

ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان با این مطلب، امیدواریم با الگو برداری از مدل های ارائه شده از انواع خلاقیت با صدف و گوش ماهی بتوانید، اشیا تزیینی و کاردستی های کودکانه زیبا بسازید و از ساخت آن ها لذت ببرید.