برگزاری جلسه قرآن شهیدحاجی حسنی کارگر با حضور کاروان قرآنی انقلاب


جلسه قرآن شهید محسن حاجی‌حسنی‌کارگر در مشهد مقدس، میزبان اعضای کاروان قرآنی انقلاب در بیستمین روز از سفر خود بود.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ کاروان قرآنى انقلاب که سفر خود را در اولین روز بهمن‌ماه از حرم امام خمینی(ره) آغاز کرده بود، طی مسافت بیش از شش هزار کیلومتر و اجرای برنامه‌های قرآنی در شهرها و شهرستان‌های ایران، روزگذشته ۲۰ بهمن ماه وارد مشهد مقدس شد.

کاروان قرآنی انقلاب در این روز، میهمان خانواده شهید محسن حاجی‌حسنی‌‌کارگر بود و پدر شهید این جمع را به گرمی پذیرفت. شهید حاجی‌حسنی کارگر، رتبه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی را در سال ۱۳۹۴ کسب کرد. هدیه این پیروزی سفر حج تمتع بود و این قاری بین‌المللی در فاجعه منا به مقام رفیع شهادت نائل شد. او شاگردان بسیاری را از میان نوجوانان شهر مشهد به عنوان قاری قرآن تربیت کرده بود و پس از شهادتش، مصطفی حاجی حسنی کارگر، برادر وی جلسه قرآنش را برقرار نگه داشت.


محفل انس با قرآن کریم کاروان قرآنی انقلاب، پس از استقبال خانواده شهید حاجی حسنی از کاروان، در جلسه قرآنی که مزین به نام این شهید است، با اجرای محمدهادی صلح‌جو، مجری و کارشناس شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد که با پخش همزمان از شبکه رادیویی قرآن همراه بود.


هادی اسفیدانی با تلاوت اذانگاهی آغازگر تلاوت‌های این محفل بود، سپس تلاوت هاشم روغنی از اساتید پیشکسوت قرآنی، زینت‌بخش این محفل شد. هم‌خوانی سوره مبارکه هود به سبک استاد رفعت از گروه تواشیح سبیل الرشاد، تلاوت محمدرضا طاهری، تلاوت مصطفی حاجی حسنی کارگر و چند تن از شاگردانش از دیگر برنامه‌های این محفل بود.

پایان پیام/49


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ