بیش از 20 الگوی خوک نمدی و نمونه‌های گیفت و عروسک


شما برای درست کردن نماد امسال نیاز به الگوی خوک نمدی دارید تا بتوانید یک عروسک، گیفت یا هفت‌سین متناسب با سال خوک بسازید. هر فکری می‌خواهید برای ساختن خوک‌ها بکنید بهتر است قبل از آن نگاهی به این الگوها و ایده‌ها بیندازید.

تبليغ


ستاره |
سرویس خانه داری - هر سال اواخر زمستان، تا قبل از رسیدن سال جدید، خانم‌های خوش‌سلیقه در تب و تاب انداختن سبزه عید و چیدن یک هفت‌سین زیبا هستند. پهن کردن سفره هفت‌سین یکی از قشنگ‌ترین رسوم ایرانیان است. بسیاری از افراد سعی می‌کنند نماد هر سال را که یک حیوان است در هفت‌سین‌شان استفاده کنند یا در عیدی دادن به کوچکتر‌ها، تم‌ دادن به مهمانی‌ها، لباس‌ها و اکسسوری‌های مورد استفاده‌شان اشاره‌ای به این نماد داشته باشند.

امسال هم سال خوک است و بهتر است برای درست کردن هر وسیله تزیینی که مدنظر دارید ابتدا نگاهی به انواع الگوی خوک نمدی و نمونه کارهای موجود داشته باشید.

چنانچه مطالعه قسمتی خاص مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده به موضوع دلخواه خود برسید:

خوک‌های عروسکی توپر خوک نمدی دوبعدی الگوی ماسک خوک مدل‌ خوک نمدی

انواع الگوی خوک نمدی

خوک‌های عروسکی توپر (مناسب برای هدیه، کوسن، تزیین و...)

شما می‌توانید خوک نمدی‌تان را به شکل یک عروسک تپل و توپر بسازید. اگر دوست دارید یک عروسک نمدی خوک داشته باشید این الگوها به شما کمک می‌کنند:

آموزش مرحله به مرحله ساخت یکی از این الگوها را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت عروسک (3 مدل جورابی، پارچه ای و نمدی)

خوک نمدی دوبعدی (مناسب برای گیف خوک و تزیین هفت‌سین)

درست کردن عروسک گاهی سخت به نظر می‌رسد مخصوصا اگر قصدتان این باشد که تعداد زیادی از آن‌ها را بسازید و برای گیفت استفاده کنید و دسترسی به چرخ خیاطی هم نداشته باشید. این الگوها اکثرا دوبعدی و ساده هستند، دوخت بیشترشان با کوک دندان‌موشی صورت می‌گیرد و می‌توانند برای ساخت گیفت و یا استفاده در ظروف مختلف هفت‌سین استفاده شوند:


بیشتر بخوانید: آموزش گلدوزی با دست (دوخت‌های پایه)

الگوی ماسک خوک نمدی

یک ایده جالب که برای تم‌ها و مهمانی‌های شما وجود دارد ساخت ماسک خوکی با استفاده از نمد است. نمونه کارها و الگوهای ماسک نمدی خوکی را می‌توانید در تصاویر زیر ببینید:


مدل‌ خوک نمدی

حالا بیایید چند نمونه عروسک نمدی خوکی زیبا ببینید. دیدن این‌ها می‌تواند به شما ایده‌های زیادی برای درست کردن خوک خودتان بدهد و شما خواهید فهمید که برای درست کردن همه چیز شاید نیاز به یک الگوی دقیق نباشد. ساده‌ترین طرح خوک تشکیل یافته است از یک بیضی و چند دایره. مانند تصاویر زیر:

اما اگر به دنبال طرح‌های حرفه‌ای‌تری هستید همان الگوهای بالا را کمی آب و تاب بدهید تا نتیجه‌اش بشود یک عروسک زیبا مثل این‌ نمونه کارها:


خلاصه راه حل‌های زیادی برای درست کردن یک خوک وجود دارد! به خودتان اعتماد کنید و دست به کار شوید، از انواع الگوی خوک نمدی ارائه شده و خلاقیت خودتان کمک بگیرید و امسال یک هفت‌سین متفاوت برای خود و خانواده‌تان درست کنید.

به نظر شما چه تزیین دیگری برای هفت‌سین امسال جالب است؟ شما نماد امسال را چگونه در تزیینات عیدتان قرار می‌دهید؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم!تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ