پذیرش سراسری حوزه‌های علمیه برادران آغاز شد


پذیرش سراسری حوزه های علمیه براداران برای سال تحصیلی 99-98 از 24 بهمن ماه آغاز می شود.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان، نام نویسی پذیرش سراسری حوزه های علمیه برادران از 24 بهمن ماه آغاز می شود. بر این اساس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه از برادران واجد شرایط برای سال تحصیلی 99-98 برای تحصیل در حوزه‌های علمیه ثبت نام می‌کند.

شرایط عمومی

برخورداری از صلاحیت‌­های اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی؛ اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛ برخورداری از سلامت جسمی و روحی؛ موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه؛ نداشتن منع قانونی از نظر نظام وظیفه از شرایط عمومی داوطلبان اعلام شده است.

قبولی حداقل پایه نهم دوره اول متوسطه با حداکثر سن 18 سال (متولدین 1380)؛ * مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می‌شود؛ حداقل مدرک متقاضیان دوره سفیران هدایت دیپلم، پیش دانشگاهی و یا دوازدهم دوره دوم متوسطه می‌باشد؛ التزام به تعهدات و قوانین مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه از شرایط ثبت نام می باشد.

امتیازات و تاریخ ثبت نام

حافظ کل قرآن و نهج‌البلاغه، حافظ یک ششم قرآن کریم یا نهج البلاغه، خانواده ایثارگران، رتبه‌های برتر علمی کشوری و ...از جمله امتیازات اعلام شده است.

تاریخ ثبت نام: مرحله اول: از 97/11/24 تا 97/12/27 ومرحله دوم از 98/01/22ا الی 98/01/17 می باشد، آزمون نیز روزجمعه 30 فروردین 98اعلام شده است.

داوطلبان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌­توانند به سایت معاونت آموزش WWW.HOWZEH-QOM.IR

کانال پذیرش حوزه های علمیهhttps://eitaa.com/pazireshhowzeh

و مدیریت‌های استانی و مدارس علمیه سراسر کشور مراجعه کنند.

پایان پیام/49


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ