باید جنایت‌های مدعیان حقوق بشر را بیشتر نشان دهیم/ همه دنیا عملکرد دوگانه غرب را قبول دارند


نیلی احمدآبادی گفت: با نشان دادن جنایت‌های مدعیان حقوق بشر این استاندارد‌های دوگانه را به واقعیت نزدیک کنیم.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پیام چنین جشنی برای دشمنان این آب و خاک چیست؟، گفت: پایه های انقلاب بسیار قوی تر از این صحبت هایی است که دشمنان مطرح می کنند، من تازه مسیر راهپیمایی را شروع کردم ولی خوشبختانه حضور پرشکوه مردم از همان ساعات اولیه مشهود بود.

وی ادامه داد: حضور مردم تنها در راهپیمایی مشهود نیست بلکه مردم در سایر ارکان پشتوانه نظام بوده اند.

نیلی در پاسخ به این سوال که سر یک کودک شش ساله شیعه، در عربستان در روز روشن بریده می‌شود و مدعیان حقوق بشر سکوت می‌کنند و این در حالی است که در دوران پس از انقلاب آمریکا و غرب دائما به بهانه های واهی ایران را در موضوع حقوق بشر محکوم می‌کردند، نظر شما درباره رویکرد دوگانه غرب در قبال حقوق بشر چیست؟، تصریح کرد: این یک جنایت بزرگ است و استاندارد دوگانه غرب را همه دنیا قبول دارند که خون بعضی ها ظاهرا رنگین تر از بقیه است.

نیلی اظهار کرد: باید با اطلاع رسانی و حضور جدی تر در مجامع بین المللی داشته باشیم و با نشان دادن جنایت های مدعیان حقوق بشر این استانداردهای دوگانه را به واقعیت نزدیک کنیم.

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام/

اظهارات رئیس دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمنتبليغ
تبليغ