دشمنان بدانند امکان رودررویی با ایرانی‌ها را نخواهند داشت/ وحدت در راهپیمایی‌های 40 سال اخیر موج می‌زند


معاون وزیر علوم با اشاره به همبستگی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: این روحیه مانع از نفوذ دشمن به کشور است.

معاون وزیر علوم با اشاره به همبستگی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: این روحیه مانع از نفوذ دشمن به کشور است.

محمد تقی نظرپور معاون مالی، اداری و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حضور مردم در باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه هر ساله در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت داشتم و امسال راهپیمایی با انسجام بیشتری برگزار شد و همه آحاد مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.

وی ادامه داد: امیدوارم برکات حضور باشکوه مردم برای انقلاب و کشور همچنان باقی بماند و دشمنان بدانند که با این شرایط امکان رودررویی با مردم و کشور را نخواهند داشت.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن انسجام همه آحاد ملت به وضوح قابل مشاهده بود

معاون مالی، اداری و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن انسجام همه آحاد ملت به وضوح قابل مشاهده بود و اگر این انسجام همچنان در میان مردم باقی بماند شاهد برکات آن در سال‌های آتی خواهیم بود برکاتی که منجر به حفظ انقلاب و کشور می‌شود.

نظرپور با اشاره به اینکه از دوره جوانی و سال‌های ابتدایی انقلاب در راهپیمایی شرکت داشته است، گفت: این انسجام و یکدلی در تمام راهپیمایی‌های ۴۰ سال اخیر موج می‌زند.

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام /تبليغ
تبليغ