پخش زنده اختتامیه جشنواره فیلم فجر


مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر با اجرای محمد رصا شهیدی فرد ساعت 18 روز دوشنبه 22 بهمن ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر با اجرای محمد رصا شهیدی فرد ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

این رویداد فرهنگی به صورت زنده در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد...

با ما همراه باشید..

برترین های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، آخرین روز خود را تجربه کرد و در پایان روز آخر، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر این جشنواره، نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره، سودای سیمرغ را اعلام کرد:

*بهترین جلوه‌های بصری

جواد مطوری برای فیلم «مسخره باز»

محسن خیرآبادی و رضا میثاقی و شهاب نجفی برای فیلم «غلامرضا تختی»

هادی اسلامی و امیر سحرخیز برای فیلم «23 نفر»

جواد مطوری برای فیلم «سرخ پوست»

سینا قویدل برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

*بهترین جلوه‌های ویژه میدانی

محسن روزبهانی برای فیلم « 23 نفر»

ایمان کرمیان برای فیلم «سمفونی نهم»

آرش آقابیک برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

ارشا اقدسی برای فیلم «قسم»

ایمان کرمیان برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

*بهترین چهره‌پردازی

ایمان امیدواری برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

مجید اسکندری برای فیلم «سمفونی نهم»

شهرام خلج برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

سعید ملکان برای فیلم «غلامرضا تختی»

ایمان امیدواری برای فیلم «مسخره باز»

عباس عباسی برای فیلم «23 نفر»

*بهترین طراحی لباس

حمیدرضا شجاعی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

مشکین مهرگان برای فیلم «سمفونی نهم»

محمدرضا شجاعی برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

امیر ملک پور برای فیلم «غلامرضا تختی»

الهام معینی برای فیلم «مسخره باز»

*بهترین طراحی صحنه

سهیل دانش برای فیلم «مسخره‌باز»

محمدرضا شجاعی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

کیوان مقدم برای فیلم «غلامرضا تختی»

محسن نصرالهی برای فیلم «متری شش و نیم» و «سرخپوست»

کامیاب امین عشایری برای فیلم «23 نفر»

*بهترین صدابردار

ایرج شهرزادی برای فیلم «متری شش و نیم»

مسیح سراج برای فیلم «پالتو شتری»

بهمن اردلان برای فیلم « 23 نفر»

منصور شهبازی برای فیلم «طلا»

مهدی ابراهیم زاده برای فیلم «قسم»

*بهترین صداگذاری

امیرحسین قاسمی برای فیلم «متری شش و نیم»

حسین ابوالصدق برای فیلم «سمفونی نهم»

مهرشاد ملکوتی برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

امیرحسین قاسمی برای فیلم «غلامرضا تختی»

آرش قاسمی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»
*بهترین موسیقی متن

پیمان یزدانیان برای فیلم «متری شش و نیم» و «بنفشه آفریقایی»

امین هنرمند برای فیلم «قصر شیرین»

افشین عزیزی برای فیلم «غلامرضا تختی»

مسعود سخاوت دوست برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

کریستوف رضاعی برای فیلم «ناگهان درخت» و «سال دوم دانشکده من»

*بهترین تدوین

محمدرضا معینی برای فیلم «سمفونی نهم»

بهرام دهقانی برای فیلم «متری شش و نیم»

خشایار محدویان برای فیلم «قسم»

محمد نجاریان برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

میثم مولایی برای فیلم «غلامرضا تختی»

*بهترین فیلمبرداری

حمید خضوعی برای فیلم «غلامرضا تختی»

هومن بهمنش برای فیلم «متری شش و نیم»

شهرام نجاریان برای فیلم «خون خدا»

علی قاضی برای فیلم «مسخره باز»

هادی بهروز برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

مسعود سلامی برای فیلم «آشفتگی»

*بهترین بازیگر مکمل مرد

آرمین رحیمیان برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

نوید محمدزاده برای فیلم «متری شش و نیم»

حسن پور شیرازی برای فیلم «قسم»

یونا تدین برای فیلم «قصر شیرین»

علی نصیریان برای فیلم «مسخره باز»

جواد عزتی برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

* بهترین بازیگر مکمل زن

زهره عباسی برای فیلم «ناگهان درخت»

ژیلا شاهی برای فیلم «قصر شیرین»

فرشته صدر عرفایی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

نیوشا علیپور برای فیلم «قصر شیرین»

پانته‌آ پناهی‌ها برای فیلم «درخونگاه»

*بهترین بازیگر نقش اول مرد

حامد بهداد برای فیلم «قصر شیرین»

امین حیایی برای فیلم «در خونگاه»

هوتن شکیبا برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

پیمان معادی برای فیلم «متری شش و نیم»

نوید محمد زاده برای فیلم «سرخ پوست»

*بهترین بازیگر نقش اول زن

مهناز افشار برای فیلم «قسم»

الناز شاکردوست برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

ژاله صامتی برای فیلم «در خونگاه»

بهنوش طباطبایی برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

فاطمه معتمد آریا برای فیلم «بنفشه آفریقایی»

*بهترین فیلمنامه

محسن تنابنده برای فیلم «قسم»

محسن قرائی و محمد داودی برای فیلم قصر شیرین

نیما جاویدی برای فیلم «سرخ پوست»

پرویز شهبازی برای فیلم «طلا»

نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

*بهترین کارگردانی

بهرام توکلی برای فیلم «غلامرضا تختی»

نیما جاویدی برای فیلم «سرخ پوست»

نرگس آبیار برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»

سعید روستایی برای فیلم «متری شش و نیم»

سید رضا میرکریمی برای فیلم «قصر شیرین»

محمد حسین مهدویان برای فیلم «ماجرای نیمروز2؛ رد خون»

*بهترین فیلم

«سرخ پوست» به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی

«شبی که ماه کامل شد» به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی

«غلامرضا تختی» به تهیه‌کنندگی سعید ملکان

«متری شش و نیم» به تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان

«ماجرای نیمروز2؛ رد خون» به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی

«قصر شیرین» به تهیه‌کنندگی سید رضا میرکریمی

*بهترین فیلم بخش نگاه نو

«جاندار» حسین امیری پدرام امیری

«حمال طلا» تورج اصلانی

«دیدن این فیلم جرم است» رضا زهتابچیان

«روزهای نارنجی» آرش لاهوتی

«مسخره باز» همایون غنی زاده


تبليغ
تبليغ