غوغای لژیونر فوتبال ایران در اروپا ؛ تمجید رسانه های اروپایی از جوان ترین لژیونر تاریخ


ستاره ایرانی تیم شارلروای بلژیک در نخستین بازی ای که برای این تیم به میدان رفت، عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد. نوشته غوغای لژیونر فوتبال ایران در اروپا ؛ تمجید رسانه های اروپایی از جوان ترین لژیونر تاریخ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

غوغای لژیونر فوتبال ایران در اروپا ؛ تمجید رسانه های اروپایی از جوان ترین لژیونر تاریخ

دلفی در اولین بازی بهترین بازیکن شارلروا شد
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۵:۳۰

ستاره ایرانی تیم شارلروای بلژیک در نخستین بازی ای که برای این تیم به میدان رفت، عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شب گذشته در چارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم ژوپیر لیگ بلژیک شارلروا در شرایطی مقابل اوستنده به تساوی یک بر یک رسیدند که یونس دلفی ستاره ایرانی اولین بازی اش را برای تیم بلژیکی انجام داد.

دلفی شب گذشته در ترکیب ثابت شارلروا حضور داشت و ۶۴ دقیقه برای این تیم به میدان رفت. این بازیکن ایرانی که با حضور در ترکیب شارلروا عنوان جوان ترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران را به خود اختصاص داد، بعد از پایان بازی نیز با تمجید ویژه رسانه های بلژیکی مواجه شد.

روزنامه های کشور بلژیک امروز با تیترهای مختلف به تمجید از عملکرد ستاره ایرانی شارلروا پرداختند و دلفی را به عنوان بهترین بازیکن زمین مقابل اوستنده معرفی کردند.

دلفی‌ با این عملکرد خوب حالا خودش را برای مصاف های سخت آینده آماده می کند. او امیدوار است بتواند از شارلروا به تیم بزرگ تر فوتبال اروپا ملحق شود و روزهای خوبی را در این عرصه سپری کند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ