اقدام شیطانی مایکل جکسون با 2 پسر بچه از شبکه تلویزیون ماهواره ای پخش می شود + عکس


رکنا: مستندی از تجاوز مایکل جکسون به دو مرد به زودی روی آنتن می رود.

تبليغ

به گزارش گروه ترجمه رکنا، شبکه تلویزیونی اچ بی اُ اعلام کرد که در موعد مقرر، مستند رسواکننده مایکل جکسون را روی آنتن خواهد برد.

کِیسی بلویز، رئیس برنامه‌ریزی این شبکه آمریکایی در گفتگو اعلام کرد: برنامه ما تغییر نخواهد کرد. ما تاریخ پخش این مستند با نام ترک نِوِرلند را اعلام کرده‌ایم و در موعد مقرر روی آنتن خواهد رفت.

دیروز در ادامه واکنش‌ها و اعتراضات خانواده و طرفداران مایکل جکسون مبنی بر عدم پخش این مستند که حاوی داستان دو مرد به نام‌های وِید رابسون و جیمز سِیف‌چاک است که اظهار داشته‌اند در کودکی از سوی مایکل جکسون مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند، خانواده این خواننده جنجالی در نامه‌ای خواستار پخش‌نشدن این مستند با عنوان شدند. آن‌ها این مستند را فیلمی یک جانبه و برنامه‌ای احساسی خواندند و آن را شرم‌آورترین برنامه‌ای عنوان کردند که اچ بی اُ در تمام تاریخ خود قرار است پخش کند.

این مستند 4 ساعته به کارگردانی دَن رید که داستان تجاوز مایکل جکسون به دو پسر بچه است، قرار است در دو قسمت و در تاریخ سوم و چهارم ماه مارس از شبکه تلویزیونی اچ بی او پخش شود.

بلویز، مدیر برنامه‌ریزی این شبکه در ادامه گفت: امیدواریم مردم هر آنچه را که در این مستند می‌بینند به درستی قضاوت کنند. دیدن داستان و شرح ماجرای این دو مرد و هرآنچه که در دوران کودکی و در مورد این موضوع تجاوز جنسی بر آنان گذشته است، ارزش دیدن و قضاوت کردن دارد. من بر این عقیده‌ام که هرکسی که فیلم را ببیند به راحتی می‌تواند حقیقت موضوع را پیدا کند.

او در مورد معیار‌های پخش فیلم و مستند افزود: این فیلم کاملا با معیار‌های شبکه ما همخوانی دارد و حائز استاندارد‌های لازم برای پخش است. ما سابقه طولانی در پخش مستند داریم و به عقیده من، این مستند یکی از مهم‌ترین‌های آنهاست و پیامی بسیار قدرتمند دارد. به نظر من این دو مرد بسیار شجاع بوده‌اند که داستان و سرگذشت خود را به اشتراک گذاشته‌اند و آن را مهیای شنیدن کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ