مدل شال و روسری 1398 | انواع مدل های شال و روسری 98 زیبا و مجلسی 2019


مدل شال و روسری 1398 | مدلهای شال و روسری 98 و 2019 در اینبخش مجموعه ای زیبا از مدل شال و روسری 98 و 2019 را مرور میکنیم. شال و روسری مهم‌ترین تن پوش برای خانمها در کشور هـای اسلامی می‌باشد، درسال های اخیر شاهد تولید داخلی روسری های زیبایی بوده ایم کـه می‌توانند با برندهای عربی و ترکی رقابت کنند، در ادامه این مطلب مدلهای زیبایی از شال و روسری...

تبليغ

مدل شال و روسری 1398 | مدلهای شال و روسری 98 و 2019

در اینبخش مجموعه ای زیبا از مدل شال و روسری 98 و 2019 را مرور میکنیم. شال و روسری مهم‌ترین تن پوش برای خانمها در کشور هـای اسلامی می‌باشد، درسال های اخیر شاهد تولید داخلی روسری های زیبایی بوده ایم کـه می‌توانند با برندهای عربی و ترکی رقابت کنند، در ادامه این مطلب مدلهای زیبایی از شال و روسری بهاری مناسب برای سال 1398 رابه همراه هم میبینیم، با پارس ناز همراه باشید.

مدلهای شال و روسری از سحر قریشی

مدل روسری سحر قریشی

شاید خیلی ها تصور کنند کـه شال ها و روسری ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست و شـما باید بدانید شال ها و روسری ها در تمام دنیا بعنوان ابزار مد و زیبایی نیز بـه حساب می‌آیند و حتی در کشور هـای اروپایی کـه حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها بعنوان ابزار زیبایی خانمها شناخته می‌شوند.

جدیدترین مد شال و روسری لاکچری سال ۹۸

مدل روسری اسپرت ۱۳۹۸

روسری و شال خودرا با فرم صورت تان هماهنگ کنید، آشنایی با فرم صورت مساله ای اسـت کـه کمک زیادی بـه زیباشدن ظاهرتان می‌کند. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر این کـه می‌توانید مدلهای مناسبی برای فرم مو های تان پیدا کنید، بـه اسانی هم می‌توانید انتخاب مناسبی در زمینه شال و روسری داشته باشید.

مدلهای متنوع شال و روسری ۱۳۹۸ برای خانم های خوش سلیقه

زیباترین شال و روسری زنانه و دخترانه 1398

درصورت مستطیلی و دراز، طول صورت از عرض بزرگ تر اسـت، پیشانی و فک هم اندازه و لبه های تیز دارد. دراین حالت باید طوری روسری و شال بپوشید کـه طول صورت را کوتاه تر کنید. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مستطیلی شکل اسـت. شـما می‌توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی کـه طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید.

انواع مدل شال و روسری مجلسی و اسپرت مد سال 98 و 2019

مدل های جدید شال و روسری زنانه و دخترانه

می‌توانید، با انواع هدبند و اکسسوری زیر روسری صورت خودرا کوتاه تر کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنیدبه گزارش سایت پارس ناز روسری و شال خود رابه صورت گرد ببندید. برای اینکار حتماً کناره های روسری و شالت تان را تـو بزنید تا گونه هایتان مشخص شود. از مدل هایی کـه در پشت بسته میشوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و عریان انتخاب کنید.

راهنمای خرید شال و روسری

مدل شال و روسری مجلسی 98 و 2019

اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شـما مناسب اسـت. شـما با صورت بیضی می‌توانید شال و روسری خود رابه دلخواه ببندید. اما اگر فکر میکنید صورت تان کشیده اسـت بهتر اسـت هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسری تان را تـو بزنید تا گونه ها مشخص تر شود.

مدل شال و روسری بهاری 1398

مدل روسری مجلسی 98

درصورت مثلثی چون عرض چانه خیلی کم اسـت و چانه نوک تیز اسـت، شـما باید عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب شودمجله مد پارس ناز روسری و شال را طوری سر کنید کـه گوشه های پیشانی تان پوشیده شود. می‌توانید تیزی چانه رابا روسری و شال بگیرید بـه این صورت کـه شال و روسری را طوری ببندید کـه قسمت پایین چانه پوشیده شود.

مدل شال زنانه 98

مدل شال و روسری 1398 | انواع مدلهای شال و روسری 98 زیبا و مجلسی 2019

چون دراین صورت های مربع، چانه و فک حالت چهارگوش دارد شـما باید این لبه ها رابه روسری و شال گرد نشان دهید. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل اسـت. شـما می‌توانید با شال گوشه های مربعی صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی کـه طرح های چهارگوش دارند و هم چنین مدل هایی کـه از پشت بسته میشوند انتخاب نکنید.

درصورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه اسـت. شـما باید با روسری و شال عرض پیشانی را کمتر ودر عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می‌توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیرید. بـه هیچ عنوان کاری نکنید کـه ارتفاع پیشانی کم شو. برای بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی کـه رنگ روشن دارند استفاده کنید و روسری و شال خودرا تیره تر و بـه صورت مستطیلی سر کنید.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ