بازار کم رونق خرید و فروش خودرو


عصر خودرو- رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد.

تبليغ

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان، سعید موتمنی درباره قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: طی هفته جاری قیمت‌های خودرو‌های داخلی تغییر خاصی نداشته است اما از روز گذشته قیمت برخی از خودرو‌ها با نوسان همراه بوده است.

وی افزود: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد و بازار خودرو در رکود به سر می‌برد.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: هر چه عرضه از سوی خودروسازان بیشتر صورت بگیرد قیمت در بازار بیشتر به سمت کاهشی حرکت خواهد کرد.

موتمنی همچنین درباره خودرو‌های خارجی نیز خاطرنشان کرد: قیمت خودرو‌های خارجی نیز نوسان زیادی نداشته، اما به دلیل بالا بودن قیمت‌ها خریداران از آن‌ها استقبال نمی‌کنند.

وی گفت: در حال حاضر خریداران ترجیح می‌دهند از خرید خودروی خارجی صفر اجتناب کنند و بیشتر به فکر تعویض خودرو با خودرو‌های کارکرده هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو افزود: پراید 111 با قیمت 39 میلیون و 300 تومان، پراید 131 با قیمت 38 میلیون تومان، تیبا صندوق دار 41 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 405 با قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان، پژو SLX با قیمت 61 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

موتمنی ادامه داد: خودروی دنا با قیمت 83 میلیون تومان، دنا پلاس با قیمت 101 میلیون تومان، 206 تیپ دو با قیمت 61 میلیون و 200 هزار تومان، 206 تیپ 5 با قیمت 73 میلیون تومان، 207 دنده‌ای با قیمت 91 میلیون تومان و سمند LX با قیمت 60 میلیون تومان عرضه می‌شود.

دانلود با کیفیتتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ